„Burza” – Odcinek 51

Po wysłuchaniu prawdy Mercedes Magdalena zgadza się zostać z matką. Stawia jednak warunek: nie zamknie jej w ośrodku rehabilitacyjnym. Eusebia

Po wysłuchaniu prawdy Mercedes Magdalena zgadza się zostać z matką. Stawia jednak warunek: nie zamknie jej w ośrodku rehabilitacyjnym. Eusebia opowiada Bagre i Oso o swojej wizji: widziała Damiána rannego na podłodze. Tymczasem on prosi Claudia, by wyznał Marinie prawdę, jeśli nie uda mu się przeżyć. Przyjaciel zapewnia go, że wyjdzie cało z opresji.

Ernesto mówi Hernánowi, że nazajutrz żeni się z Hadą. Dziewczyna chce za wszelką cenę znać prawdę o sobie. Hernán każe jej uzbroić się w cierpliwość. Zdradza, że nazywa się Esthercita Salazar i mieszka w Pueblo de Nuestra Señora del mar. Lekarz ostrzega Mercedes przed trudnymi momentami, które przeżyje z Magdaleną. Eusebia i przyjaciele chcą widzieć się z Damiánem, ale nie zostają wpuszczeni ze względu na porę. Chrzestna zostawia dla rannego kopertę.

Robles pojawia się w klubie, gdzie pracuje Belen. Zatrzymuje wielu członków mafii i obiecuje dziewczynie, że wkrótce spotka się z siostrą. Rosario, widząc syna z Jazmín, urządza mu awanturę. Lázaro zapowiada, że nie ma zamiaru wracać do domu. Jazmín dowiaduje się, że jej siostra jest wolna. Damián myśli o Marinie, kiedy ona wyrzuca do śmieci naszyjnik, który od niego dostała.

Emisja 12 listopada o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.