Delfina zaprasza Mayuyę, żeby zamieszkała z nią oraz Fulgenciem i zajęła miejsce Esthercity. Ernesto oświadcza Hernánowi, że nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Dodaje także, że miłość jest złym doradcom w interesach i wyraża nadzieję, że wyciągnie nauczkę ze swoich błędów. Szczęśliwy Damián opowiada chrzestnej o swoich planach.

Eusebia studzi jego zapał i wyznaje mu, że miała sen – Esthercita żyje. Szczęśliwa Marina informuje matkę, że wychodzi za mąż. Beatriz oponuje. Zarzuca córce, że staje się taka, za jaką uważają ją mieszkańcy miasteczka. Mayuya uwodzi Fulgencio. Marina i Damián informują Hernána o swoich planach matrymonialnych. Rywal zapowiada Fabré, że nie spocznie, póki nie odbije mu narzeczonej.

Mayuya odwiedza Beatriz. Mówi jej, że nikt nie chce w miasteczku ani jej, ani jej córki. Kobieta broni się, nazywając ją niedoścignioną i wulgarną podróbką Esthercity. Mayuya policzkuje Beatriz. Wkrótce Marina i Damián znajdują nieprzytomną kobietę na podłodze. Matka informuje dziewczynę, że została napadnięta. Marina podejmuje decyzję o natychmiastowym wyjeździe z miasteczka.

Emisja 22 października o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.