„Burza” – Odcinek 110

Damián próbuje przekonać Marinę, że Hernán jest niebezpieczny. Dziewczyna nie wierzy mu. Rosario urządza Fulgencio awanturę za wyznanie prawdy Lázaro.

Damián próbuje przekonać Marinę, że Hernán jest niebezpieczny. Dziewczyna nie wierzy mu. Rosario urządza Fulgencio awanturę za wyznanie prawdy Lázaro. Obiecuje, że postara się, by chłopak znienawidził go. Magdalena odradza siostrze poślubienie Hernána. Nie ukrywa, że ma wrażenie, że mężczyzna nie jest dobrym człowiekiem. Próbuje uświadomić siostrze, że Esthercita ma problemy emocjonalne.

Rebeca zdradza siostrze, że Marina zdecydowała się wyjść za Hernána. Kobieta staje się nerwowa. Siostra błędnie sądzi, że kobieta chce widzieć się z Damiánem i Hernánem. Prosi José, by po nich pojechał. Hernán zapewnia Beátriz, że uszczęśliwi jej córkę i patrzy na nią wzrokiem mordercy. Damián zauważa, że matka Mariny przeraziła się na widok Saldañi. Lázaro oznajmia ojcu, nie akceptuje go jako ojca i nie pozwoli, by jego syn nosił jego nazwisko. Fulgencio prosi Jazmín, by porozmawiała z mężem. Damián ponownie próbuje przestrzec Marinę przed Hernánem. Niestety, bezskutecznie.

Damián prosi Rebecę, by miała na oku siostrzenicę i nie zostawiała Beátriz samej z Hernánem. Mercedes dowiaduje się o planach matrymonialnych córki. Każe Roblesowi zatrzymać Hernána, ale on nie ma żadnych dowodów przeciwko niemu. Zrozpaczona matka próbuje przekonać Marinę, że Hernán jest przestępcą. Córka nie wierzy jej słowom. Policja przewozi Ernesta do więzienia o zaostrzonym rygorze. Fulgencio i jego ludzie uwalniają go.

Emisja 12 lutego o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.