„Burza” – Odcinek 107

Magdalena obwinia Esthercitę, że z jej winy wykradli Michela. Przypomina jej, że Damián jest z nią tylko ze względu na

Magdalena obwinia Esthercitę, że z jej winy wykradli Michela. Przypomina jej, że Damián jest z nią tylko ze względu na dziecko. Robles informuje Damiána, że Ernesto ma jego syna. Mówi mu o przygotowywanym ataku na rezydencję Contrerasa. Przyjaciel przestrzega Mercedes, że Ernesto żyje.

Hernán oczernia Damiána w oczach Mariny. Zdradza jej także, że dziecko jest w rękach Ernesta. Robles pojawia się w domu Contrerasa z nakazem zatrzymania. Damián żąda od niego, by oddał mu synka. Ernesto informuje go, że dziecko jest jego. Jeśli chce rozwiać swoje wątpliwości, mogą poddać się badaniom DNA. Mąż informuje Esthercitę o swoim spotkaniu z Contrerasem. Dziewczyna zapewnia go, że dziecko jest jego. Damián ma dość jej kłamstw. Zapowiada, że ma zakaz zbliżania się do synka, a jeśli będzie myślała o ucieczce z małym, uprzedza ją, że tym razem prawo jest po jego stronie.

Hernán przekonuje Marinę, że zajmuje się dobroczynnością. Lekarz zawiadamia Marinę i Damiána, że będą mieli córkę. Mijają trzy miesiące. Hernán oświadcza Esthercitcie, że nadszedł czas, by zacząć działać. Damián jest bliski uzyskania wyłącznej opieki nad Michelem. Planuje z Mariną wspólną przyszłość. W tym momencie pojawia się Esthercita, która informuje go, że spodziewa się jego dziecka.

Emisja 9 lutego o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.