„Burza” – Odcinek 106

Hernán przeczuwa, że Ernesto pragnie się na nim zemścić. Zapewnia Úrsulę, że nie dopuści do tego. Esthercita zapewnia, że zostawiła

Hernán przeczuwa, że Ernesto pragnie się na nim zemścić. Zapewnia Úrsulę, że nie dopuści do tego. Esthercita zapewnia, że zostawiła synka w kołysce. Damián uprzedza ją, że jeśli Michel nie pojawi się, będzie miała problemy. Úrsula uświadamia Hernánowi, że teraz, gdy dziecko zniknęło, Marina i Damián będą mięli wolną drogę do szczęścia.

Damián prosi Fulgencia o pomoc w poszukiwaniach Michela. Delfina ubolewa, że córka jest złą matką i osobą. Nie ma już nadziei, że Esthercita zmieni się. Fulgencio jest przekonany, że Hernán oddał jego wnuka, by zdobyć zaufanie Ernesta. Wspólnik zaprzecza oskarżeniom. Również Damián podejrzewa, że za zniknięciem jego synka stoją Hernán i Úrsula. Uprzedza ich, że jeśli jego przypuszczenia potwierdzą się, zadba o to, by gorzko tego pożałowali.

Ernesto chce wiedzieć, dlaczego Hernán okłamał go w sprawie Mariny Reverte. Pracownik przyznaje się, że kocha dziewczynę. Ernesto każe mu przyprowadzić do niego Marinę i Magdalenę. Damián wyprowadza się od Esthercity. Abigail zapowiada Jazmín, że odbierze jej męża. Hernán jest w szoku, widząc Roblesa. W zamian za informacje o Erneście, chce uzyskać status świadka koronnego. Informuje policję, że Contreras ma synka Esthercity. Ernesto dzwoni do Damiána. Mówi mu, że synek Esthercity jest z nim i zapowiada, że nigdy więcej go nie zobaczy.

Emisja 6 lutego o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Comments

 1. Też mi się wydaje że tylko CI będzie po Burzy…marniutko jedna nowość.Fajnie jakby TV4 zakupili jeszcze jedną najlepiej La que la vida me robo a TVN7 albo inna stacja wyemitowała La patronę ale można sobie tylko pomarzyć…

 2. dziękuję za błyskawiczną odpowiedź, mam jeszcze jedno pytanko; na tvn 7 nie ma co liczyć, prawda? bo Niewinna intryga kończy się wtedy co Burza

  1. Raczej nie ma :(
   Może novela coś wie ;)

  2. Na razie nie mamy żadnych dobrych wieści.

 3. Burza dobiega już końca, a na razie ani słychu ani dychu co ma być po…. Zwracam się teraz do portalu novela.pl, aby udostępnili informacje jeśli takowe posiadają o emisji następnej telenoweli, z góry dziękuję.

  1. Być może po Burzy będzie Corazón Indomable…

  2. Tak jak napisał Dawid, tylko bez “być może”. Oficjalnie zapodamy wiadomość na dniach :)

   1. Czekam na info novelo ;)
    Smuci mnie tylko to, że będzie tylko jedna premiera i tylko po jednym odcinku :(

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.