„Burza” – Odcinek 104

Marina ucieka. Damián próbuje tłumaczyć się, ale dziewczyna nie chce słuchać jego wyjaśnień. Magdalena uświadamia siostrze, że wszyscy widzieli, że

Marina ucieka. Damián próbuje tłumaczyć się, ale dziewczyna nie chce słuchać jego wyjaśnień. Magdalena uświadamia siostrze, że wszyscy widzieli, że to Esthercita pocałowała męża. Marina wybacza ukochanemu. Damián jest o krok od powiedzenia jej o intrydze Esthercity, gdy pojawia się Mercedes. Marina, chcąc uniknąć kontaktu z matką, odchodzi. Hernán jest wściekły, że bez jego wiedzy organizowane jest spotkanie organizacji. Galván radzi mu, by wziął w nim udział.

Damián opowiada Claudio o tym, co zaszło poprzedniego wieczora w domu Esthercity. Przyjaciel jest pod wrażeniem jego odwagi i szczerości, ale uważa, że nie jest to najlepszy moment, by wyznać Marinie prawdę. Magdalena radzi siostrze, by w końcu stawiła czoła Esthercitcie. Damián zapowiada żonie, że zrobi wszystko, by odebrać jej synka. On tak jak i inni ma dość jej teatrzyków. Mercedes informuje córki, że musiała oddać Hernánowi fabrykę i od tej pory jest on jedynym jej właścicielem. Consuelo informuje Damiána, że Esthercita podaje dziecku większą dawkę leku, nie dbając o to, że naraża jego życie.

Na polecenie Hernána Úrsula zaprasza Rebecę na przejażdżkę konną. Luzuje uprzęż konia ciotki Mariny, chcąc ją zabić. Kobieta spada z konia. Úrsula próbuje ją dobić, ale pojawia się José. Widząc go, Úrsula udaje zmartwienie i chęć pomocy Rebece. Damián jest bliski porozmawiania z Mariną, gdy nagle pojawia się Esthercita i pokazuje jej zdjęcia z upojnej nocy. Wmawia rywalce, że mąż chciał się z nią kochać. Mężczyzna próbuje wytłumaczyć Marinie, jak było naprawdę, ale dziewczyna wyrzuca oboje ze swojego domu. Hernán jest w szoku, widząc Ernesta. Contreras oznajmia wszystkim, że nadal jest szefem organizacji. Damián grozi Esthercitcie, że ją pozwie. Marina wypłakuje się Magdalenie. Siostra radzi jej, by wysłuchała wersji Damiána i pokazuje jej jak łatwo jest sfabrykować zdjęcia. Marina oznajmia ukochanemu, że nie ma zamiaru kłócić się z nim, a w ten sposób dawać powody do triumfu dla Esthercity. Mężczyzna cieszy się, że nie dała się wplątać w intrygę Esthercity i zapowiada jej, że ma zamiar walczyć o wyłączną opiekę nad Michelem.

Emisja 4 lutego o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.