„Burza” – Odcinek 103

Damián nie wierzy w zapewnienia żony, że pragnął iść z nią do łóżka. Chce wiedzieć, czego dosypała mu do picia.

Damián nie wierzy w zapewnienia żony, że pragnął iść z nią do łóżka. Chce wiedzieć, czego dosypała mu do picia. Esthercita zaprzecza wszystkiemu i oznajmia mu, że tak namiętna noc może owocować kolejnym dzieckiem. Ernesto zleca Gálvezowi zwołanie spotkania członków organizacji. Marina oświadcza Mercedes, że chce zbudować więź z siostrą, ale bez jej obecności. Matka, chcąc udowodnić córkom swoją miłość, zgadza się od nich odsunąć na jakiś czas.

Damián opowiada Bagre o pułapce, jaką na niego zastawiła Esthercita. Jest przekonany, że spał i między nim a Esthercitą do niczego nie doszło. Ma zamiar powiedzieć o wszystkim Marinie. Guerrero mówi Damiánowi o współpracy Zuly z policją. Dodaje, że kobieta zniknęła. Fabré obiecuje podpytać Úrsulę. Policjant ostrzega go, by miał się na baczności, bo kobieta jest wspólniczką Hernána. Michel nie przestaje płakać. Esthercita podaje mu podwójną dawkę kropel na spanie. Consuelo przypomina jej, że lekarz zabronił podawania większej dawki, bo może ona okazać się niebezpieczna.

Damián idzie porozmawiać z Mariną o wydarzeniach poprzedniego wieczora. Rezygnuje, gdy pojawia się Magdalena. Damián ma dość życia z Esthercitą. Wypomina jej, że poślubił ją tylko, by ratować jej reputację, a ona tak mu się odwdzięcza. Zapowiada, że nic, co zrobi, nie zatrzyma go u jej boku. Marina chce wiedzieć, czy Damián wpadł w oko siostrze. Magdalena zapewnia, że nie. Jeszcze raz wyjaśnia scenę pocałunku i wyznaje, że jej serce należy do innego mężczyzny. Hernán domaga się od Mercedes spłaty długu. Przyparta do muru kobieta, musi oddać mu wszystkie akcje firmy. Odbywa się impreza z okazji inauguracji stoczni. Esthercita i Damián kłócą się.

Emisja 3 lutego o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.