„Burza” – Odcinek 102

Marina przeprasza Mercedes, że nie dała jej szansy na wyjaśnienie i wyznanie prawdy. Prosi, żeby teraz powiedziała jej całą prawdę.

Marina przeprasza Mercedes, że nie dała jej szansy na wyjaśnienie i wyznanie prawdy. Prosi, żeby teraz powiedziała jej całą prawdę. Nie chce więcej sekretów. Ernesto uczy się życia z protezą. Czuje się coraz lepiej i planuje zemstę na swoich wrogach. Magdalena oskarża matkę, że nie chciała, by poznała siostrę. Rebeca i Damián stają w obronie kobiety. Marina zarzuca siostrze, że chce zająć jej miejsce. Następnie składa wymówienie. Mercedes radzi jej, by przemyślała swoją decyzję, bo jest to ich majątek. Zrozpaczona matka błaga córki, by nie wyrzucały jej ze swojego życia. Magdalena obiecuje, że spróbuje, ale Marina nie widzi takiej możliwości.

Hernán opowiada Esthercitcie o Magdalenie. Ostrzega ją, że druga siostra także może zabrać jej Damiána. Radzi, by odurzyła męża, a następnie zaciągnęła go do łóżka i zrobiła kompromitujące zdjęcia, które wyśle Marinie. Lucrecia prosi Candy, by pomogła jej zdobyć miłość Olinto. Marina pragnie, by siostra z nią została. Po zajściu z Damiánem i oskarżeniach siostry Magdalena ma wątpliwości. Ukochany także wyjaśnia Marinie sprawę pocałunku. Dziewczynie przechodzi złość.

Esthercita jedzie do domu Mariny z awanturą, ale mąż wyprowadza ją. Wieczorem dziewczyna dosypuje Damiánowi środki nasenne do picia. Następnie rozbiera go, robi im zdjęcia i kładzie się obok niego. Ranem wmawia mężowi, że spędzili upojną noc.

Emisja 2 lutego o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.