„Burza” – Odcinek 101

Mercedes błaga Damiána, by nie dopuścił do spotkania sióstr. Fulgencio rozmawia z żoną i córką o obecności Mariny na swoim

Mercedes błaga Damiána, by nie dopuścił do spotkania sióstr. Fulgencio rozmawia z żoną i córką o obecności Mariny na swoim wystąpieniu. Esthercita zauważa, że rywalka wyglądała inaczej, nawet ubiorem nie przypominała siebie. Damián przedstawia Magdalenie synka. Dodaje, że wkrótce ponownie zostanie ojcem, tym razem dziecka Mariny. Magdalena chce wiedzieć, czy mężczyzna naprawdę kocha jej siostrę.

Esthercita opowiada ojcu o telefonach, które otrzymuje Hernán. Burmistrz zaczyna wątpić w to, że za telefonami stoi Saldaña. Tymczasem on jedzie do Mariny. Gdy Rebeca informuje go, że siostrzenicy nie ma, prosi o widzenie się z Beatriz. Przy chorej kobiecie szydzi z jej stanu i dodaje, że teraz, jak Marina poznała prawdę o Mercedes, jest krucha i jeszcze łatwiej będzie mu ją zdobyć. Fulgencio namawia córkę do pobrania spadku po Erneście. Dziewczyna nie chce, bo boi się, że wówczas mąż pozna prawdę. Ojciec oferuje jej swoją pomoc, by załatwić to w tajemnicy. Rebeca wchodzi do pokoju siostry i dostrzega jej przerażony wzrok. Żąda od Hernána wyjaśnień. Kiedy ich nie otrzymuje, wyrzuca go z pokoju i zabrania zbliżać się do siostry.

Hernán wpada w szał, widząc Magdalenę z Damiánem. Bierze ją za Marinę. Mercedes przyjeżdża do miasteczka. Mówi Rebece, że nadeszła chwila, by Marina dowiedziała się o istnieniu siostry. Hernán jedzie do przetwórni. Zastaje tam Marinę i podejrzewa, że wcześniej widział Magdalenę. Zaprasza przyjaciółkę na spacer z nadzieją, że doprowadzi do spotkania bliźniaczek. Marina jest w szoku, widząc Magdalenę. Siostra wyjaśnia jej, że Damián zorientował się, kiedy pocałował ją, że nie jest Mariną. Dodaje, że to był pocałunek bez znaczenia. Opowiada jej także, że Mercedes miała jej powiedzieć prawdę w momencie, kiedy ona uciekła w trakcie rozmowy.

Emisja 30 stycznia o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.Comments

 1. Mnie z początku wkurzała zmiana godziny emisji co chwilę ale potem już miałam to gdzieś, oglądam sobie na tvnplayer kiedy chcę:)Ja nie mogę odżałować że nie było dobrej oglądalności tak aby mogli w marcu znowu coś puścić z Telemundo…

  1. Śmiem twierdzić,że w tym przypadku słaba oglądalność telenoweli to była tylko zwykła wymówka stacji,gdyż z tego co zaobserwowałem ledwo po emisji 1 odcinka od zmiany emisji już na poczekaniu stacja miała przygotowaną nową porę emisji.
   Przykład:w dniu gdy wyemitowano odcinek 23 o 18,dzień pózniej już było wiadomo że za miesiąc wyląduje o 10.15 i od tak sobie TVN7 decyduje się emitować o nowej porze na podstawie wniosku oglądalności z 1 odcinka.

 2. Ja bym najbardziej chciała La Patronę to dopiero świetna telenowela ze wspaniałą obsadą:)Wolałabym ją obejrzeć zamiast wszystkich obecnie emitowanych…Niewinna intryga to najlepsza ostatnio emitowana telenowela w porównaniu z Burzą i Królową.

  1. Masz racje Niewinna Intryga jest fajna, ale Królowa Serc jest na takim samym poziomie jak dla mnie :)

 3. 23 lutego zostanie wyemitowany ostatni odcinek najlepszej(moim zdaniem)telenoweli jaka została wyemitowana przez jakąkolwiek z polskich stacji,a mianowicie chodzi Mi o “Niewinna itntrygę”.
  Z jednej strony dziękuję stacji TVN7 że wyemitowała ten właśnie serial(miałem okazję obejrzeć go z polskim lektorem),ale z drugiej strony nie mogę pogodzić się z tym, że została przeniesiona na godziny ranne(skoro TVN7 chciał ją tak emitować w dalszych odcinkach to mogła to zostać już 10.15).
  Mam przeczucie,że stacja ta nie zrezygnuje z emisji telenowel,lecz nie będzie dawała ich sezon po sezonie,ale jeśliby TVN7 myślała nad emisją kolejnej premiery to niech bierze pod uwagę tylko Telemundo bo naprawdę mało kiedy są emitowane telenowele tej stacji(nie licząć Królowej serc) a proponuję za następną telenowelę pt. Tierra de Reyes.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.