Odkąd zerwał z telenowelami grywa w amerykańskich filmach klasy B. Pojawił się w nieoszczędzonych przez krytyków produkcjach tj. „Resident Evil: Ostatni rozdział” czy „The veil”. W kwietniu przyszłego roku do kin wejdzie kolejny obraz tej klasy z udziałem Kubańczyka.

Przed rokiem na Dominikanie William Levy wystąpił u boku Carmen Villabos w filmie „El fantasma de mi novia”. Jego obsadę dopełnili Susana Dosamantes, Fausto Mata, Brandón Peniche oraz żona aktora Elizabeth Gutiérrez. Autorem scenariusza i reżyserem jest Francis Disla.

Film przybliża perypetie Lupe, impertynenckiej i aroganckiej aktoreczki z meksykańskich telenowel, spełniającej swoje marzenie o zagranie w filmie. Wkrótce razem z Fernandem, jej menadżerem i idealnym narzeczonym, wyruszą na Dominikanę, gdzie rozpoczną się zdjęcia do produkcji. Niestety, kilka dni przed wyjazdem Lupe ma wypadek i zapada w śpiączkę. Jej dusza odrywa się od ciała i błąka się po świecie w poszukiwaniu pomocy. Znajduje ją u Chepy, obdarzonego darem jasnowidzenia oszusta, który jako jedyny może ją widzieć. Mężczyzna zgadza się wyciągnąć do niej pomocną dłoń, ale w zamian żąda niebotycznej sumy pieniędzy.

[tabs tab1=”El fantasma de mi novia”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


5 KOMENTARZE

  1. A co myslicie o kontynuacji Telenoweli nie igraj z aniołem czy triumfu miłości. Aktorzy juz starsi ale w miare ci sami i ich dalsze zycie po Slubie.

  2. Nuda i obluda. Telenowele lepsze sa od filmow. Fajne sa stare i nowe. Ze starych chcialbym aby powtorzyli Za glosem serca, Zakazane uczucie, Marina, Biały welon i Maria z przedmiescia. A z nowych pragne Vuelo de la Victoria, Sueno de amor, Me declaro culpable oraz En tierras salvajes.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.