W sidłach samotnej mamuśki

33-letni Kubańczyk debiutuje na wielkim ekranie w Stanach Zjednoczonych w filmie “The Single Moms Club”. “To komedia, która powstała w

33-letni Kubańczyk debiutuje na wielkim ekranie w Stanach Zjednoczonych w filmie “The Single Moms Club”. “To komedia, która powstała w atmosferze śmiechu. Jest pełna radosnych i przezabawnych scen” – powiedział aktor podczas wywiadu dla Univision.

Film w reżyserii Tyler Perry opowiada o grupie samotnych matek, wywodzących się z różnych środowisk i będących w różnym wieku, które przypadkowo spotykają się w szkole swoich dzieci. Pomimo wielu różnic, udaje im się nawiązać znajomość i dodawać sobie animuszu.

Zulay Henao i William Levy
Zulay Henao i William Levy

William Levy wciela się w postać Manny’ego, zakochanego w pięknej Kolumbijce Zulay Henao. “Udało nam się stworzyć chemię, którą z pewnością widzowie dostrzegą na ekranie” – wyznał aktor. A skoro jest Levy, to na ekranie nie zabraknie rozbieranych scen, które Kolumbijka wspomina z uśmiechem. “Są obrzydliwe! (śmieje się) Nie prawda. Świetnie się przy nich bawiliśmy. Śmialiśmy się do rozpuku. W pokoju obstawionym kamerami musieliśmy stworzyć klimat komedii i nie było w nim miejsca na intymność” – powiedziała do kamer.

Media śmieją donosić, że intymne momenty aktorzy zachowali dla siebie, ulegając przelotnemu romansowi. Para aktorów rzekomo spędziła kilka upojnych nocy. Ich przygoda zakończyła się, gdy Elizabeth przyłapała Williama na zdradzie. Kolejna historia wyssana z palca?

William z dumą oznajmił, że w ciągu 1,5 roku zagrał w pięciu amerykańskich produkcjach filmowych i zamierza podążać tą drogą. Premiera “The Single Moms Club” w piątek 14 marca w Stanach zjednoczonych. Trailer filmu prezentujemy poniżej.

[tabs tab1=”Trailer”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Mam nadzieję, że w Polsce puszczą tą komedie. By się obejrzało..

  2. To nie jest trailer tylko fragment filmu raczej.Film jak film może być fajny William daje radę z angielskim:-)Czy Zulay Henao ma coś wspólnego z Mauricio Henao?

  3. Super.Mam nadzieje że ten film bendzie można gdzieś obejrzeć,ze wzglendu na to że gra tam William Levy,którego bardzo lubie.

  4. slabe

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.