W obcej skórze

Już tylko 3 dni pozostały do premiery nowej telenoweli Telemundo “En otra piel”. To wolna adaptacja scenariusza “En cuerpo ajeno”

Już tylko 3 dni pozostały do premiery nowej telenoweli Telemundo “En otra piel”. To wolna adaptacja scenariusza “En cuerpo ajeno” Julia Jimeneza, odświeżonego już raz przez amerykańską wytwórnię w 2005 roku.

Sięgając po ten sam scenariusz po raz drugi, zdecydowano się wprowadzić wiele radykalnych zmian. Pierwszą z nich jest zamiana reinkarnacji reinkarnacji mężczyzn na kobiety. Bohaterkami “En otra piel” są okryta sławą, zamożna pianistka (w tej roli Laura Flores) oraz młodziutka kelnerka z baru (María Elisa Camargo), które – czego także nie było wcześniej – spotykają się przypadkowo na rondzie pod kolumną zwycięstwa w Meksyku. Pianistka pomaga dziewczynie uciec przed ścigającym go mężczyzną, nasłanym przez szefa baru, który – jak się szybko okazuje – prowadzi także drugi, nielegalny interes, polegający na łapaniu dziewczyn i zmuszaniu ich do prostytucji. Już w pierwszej scenie widzimy, że w tej historii nie zabraknie klasycznych antagonistów, łasych na pieniądze, skorych do zdrady i intryg – tym zajmą się para kochanków, młody narzeczony pianistki (Jorge Luis Pila) oraz jej siostrzenica (Vanessa Villela).

Podczas pokazu prasowego telenoweli Laura Flores wyznała, że zmiana wytwórni była konieczna – “W Televisie czułam, że stoję w miejscu. Choć złożono mi ofertę odnowienia kontraktu, zdecydowałam postawić na Telemundo. Czułam potrzebę przejęcia kontroli nad moją karierą. W Telemundo gama projektów jest znacznie szersza, a sktorzy mają szansę lepiej się rozwijać”. Aktorka spędziła na planie dwa miesiące, przemieszczając się między Los Angeles, Miami i miastem Meksyk. Nagrała już scenę śmierci pianistki, ale zapewnia, że śmierć nie oznacza końca historii, albowiem jej postać “pojawia się i znika”.

[tabs tab1=”Promo #1″ tab2=”Promo #2″]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Nie wiem jak wy ale ja bym chciała by ta telcie puścili w Polsce.!!

  2. Laura genialnie podsumowała różnicę między Televisą, a TM – TM nie boi się ryzykować i dawać coś nowego, nawet jeśli robią remake (tu mamy doskonały przykład), a Televisa co?? 100% wierne rimejki bez polotu i wiecznie takie same telki z tymi samymi schematami od 30 lat :/ Dlatego wolę TM, bo mają wiele świetnych pomysłów i bardzo różnorodne produkcje, a nie same “och jestem biedna kocham cię, ale ty bogaty to nie możemy być razem”…

    1. Zgadzam się:)Telemundo ma dużo ciekawsze i zaskakujące telenowele szkoda że tak ich mało od jakiegoś czasu w naszej polskiej tv…Mają mnóstwo świetnych aktorów na czele z genialnym Miguelem Varoni:)

  3. Super!!!! Tylko tą Elisę coś tam bym zmieniła bo tu nie pasi!

  4. Zgadzam się w Telemundo można zagrać różnorodne postaci:-)Zapowiada się super lecz wolałabym inną protkę np Ximenę Duque,czekam na trailer.

  5. i bardzo dobrze a Televisa niech żałuje że straciła Laure Flores i Marie Elise ;)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.