„Szkoła dla elity” wygrywa w maratonach

Trzeci sezon hiszpańskiego serialu „Szkoła dla elity” na szczycie listy najszybciej pochłanianych produkcji dostępnych w platformach streamingowych

Maratony serialowe już jakiś czas temu zyskały na popularności. Widzowie są skłonni zarwać noc, aby obejrzeć ulubiony serial od pierwszej do ostatniej minuty. Ich wyczyny są monitorowane i publikowane w internecie. Przeprowadza je amerykańska platforma TV Time. Wyniki badań przedstawiane są w cotygodniowych zestawieniach dziesięciu najszybciej i najchętniej oglądanych odcinkowych produkcji z biblioteki Netflixa, Amazon Prime czy NBC. Od trzech tygodni na pierwszej pozycji znajduje się serial „Szkoła dla elity”. Lada chwila może jednak stracić pozycję lidera na rzecz czwartej części „Domu z papieru”, która zadebiutuje w piątkowy poranek.

Trzeci sezon hiszpańskiego serialu o losach uczniów szkoły Las Encinas jest dostępny na Netflixie od piątku 13 marca. Choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone, z kuluarów dobiegają głosy, że planowane są jeszcze dwa sezony. Miały powstać ciągiem, jednak ich realizacja jest w tej chwili niemożliwa z powodu zamknięcia mieszczącego się pod Madrytem studia produkcyjnego. Hiszpanom nie przeszkadza to jednak w snuciu teorii na ich temat. Według jednej z nich dojdzie do sporej zmiany w obsadzie lub jej całkowitej wymiany. Na podparcie podawany jest fakt, że w ostatnim odcinku trzeciej odsłony pozamykano wszystkie ważne wątki. Cokolwiek się stanie, sympatycy serialu muszą uzbroić się w cierpliwość.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.