„Élite” drugim serialem hiszpańskim Netflixa

Netflix zlecił produkcję hiszpańskiego serialu „Élite” od twórców „Física i química” czy „Los protegidos”. Premiera w 2019 roku.

Niedawno Netflix zapowiedział wznowienie produkcji hiszpańskiego serialu „Telefonistki” na następne dwa sezony. Wczoraj ogłosił plany realizacji drugiego hiszpańskiego serialu „Élite”. Ma liczyć 8 odcinków, nakręconych w jakości 4K, i zadebiutować w 2019 roku.

Akcja serialu będzie toczyć się w elitarnej szkole Las Encinas do której uczęszczają dzieci z najbogatszych rodzin. Niespodziewanie, zostają do niej przyjęci trzej uczniowie pochodzący z klasy robotniczej. Ich poprzednia szkoła uległa zniszczeniu wskutek trzęsienia ziemi, a rówieśnicy porozdzielani pośród najbliższe szkoły w okolicy. Zetknięcie się tych, którzy mają wszystko z tymi, którzy nie mają niczego do stracenia, rozpęta burzę, która doprowadzi do morderstwa. Kto je popełni?

Autorami scenariusza są Carlos Montero („Física o química”, „Krawcowa z Madrytu”) i Darío Madrona („Geneza”, „Los protegidos”). Realizacją zajmie się wytwórnia Zeta Audiovisual, od której wyszły takie komercyjne hity jak „Trzy metry nad niebem” i „Tylko ciebie chcę”. Francisco Ramos, producent wykonawczy, wyraził ogromny entuzjazm wobec nowego projektu skierowanego do młodych widzów. „Dojrzewanie jest takim okresem w życiu człowieka, kiedy wszystko zyskuje na ważności. Cieszymy się z pracy nad serialem opowiadającym o pragnieniu i potrzebie wpasowania się w społeczeństwo, w którym wszystko jest na pozór idealne, ale wszystko też może się zepsuć”.
Comment

  1. Jak to w serialach Netflixa bedzie ostry watek homoseksualny… Bez tego sie nie obejdzie… Ida na latwizne… Chca szokowac w kazdym serialu i to juz sie nudzi…
    Mowie temu nie…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.