Niedawno Netflix zapowiedział wznowienie produkcji hiszpańskiego serialu „Telefonistki” na następne dwa sezony. Wczoraj ogłosił plany realizacji drugiego hiszpańskiego serialu „Élite”. Ma liczyć 8 odcinków, nakręconych w jakości 4K, i zadebiutować w 2019 roku.

Akcja serialu będzie toczyć się w elitarnej szkole Las Encinas do której uczęszczają dzieci z najbogatszych rodzin. Niespodziewanie, zostają do niej przyjęci trzej uczniowie pochodzący z klasy robotniczej. Ich poprzednia szkoła uległa zniszczeniu wskutek trzęsienia ziemi, a rówieśnicy porozdzielani pośród najbliższe szkoły w okolicy. Zetknięcie się tych, którzy mają wszystko z tymi, którzy nie mają niczego do stracenia, rozpęta burzę, która doprowadzi do morderstwa. Kto je popełni?

Autorami scenariusza są Carlos Montero („Física o química”, „Krawcowa z Madrytu”) i Darío Madrona („Geneza”, „Los protegidos”). Realizacją zajmie się wytwórnia Zeta Audiovisual, od której wyszły takie komercyjne hity jak „Trzy metry nad niebem” i „Tylko ciebie chcę”. Francisco Ramos, producent wykonawczy, wyraził ogromny entuzjazm wobec nowego projektu skierowanego do młodych widzów. „Dojrzewanie jest takim okresem w życiu człowieka, kiedy wszystko zyskuje na ważności. Cieszymy się z pracy nad serialem opowiadającym o pragnieniu i potrzebie wpasowania się w społeczeństwo, w którym wszystko jest na pozór idealne, ale wszystko też może się zepsuć”.


1 KOMENTARZ

  1. Jak to w serialach Netflixa bedzie ostry watek homoseksualny… Bez tego sie nie obejdzie… Ida na latwizne… Chca szokowac w kazdym serialu i to juz sie nudzi…
    Mowie temu nie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.