„Miłość i przeznaczenie” – Odcinek 49: Ostrzeżenie

W 49. odcinku telenoweli „Miłość i przeznaczenie”: Carolina przechodzi operację. Lucía szantażuje siostrę. Emisja 4 marca 2021 na kanale Novelas+

Maripaz prosi ojca o pomoc w odzyskaniu prawa do opieki nad Álexem. W zamian obiecuje kryć go w sądzie – jeśli zezna, ze nie zgodziła się na oddanie dziecka do sierocińca i powierzyła mu nad nim opiekę, sąd nie pociągnie go do odpowiedzialności za porwanie. Carolina prosi Maripaz, aby pozwoliła Álexowi mieszkać dalej z nimi. Saúl uważa, że Maripaz nie powinna godzić się na taki układ. Iván może jej zarzucić, że zaniedbuje syna, a wtedy trafi on pod jego opiekę.

Iván nabiera coraz większą chęć na odbycie szczerej rozmowy z synem. Lucía uprzedza go, że Álexa może przeżyć szok, gdy dowie się, że Gerardo nie jest jego ojcem, ale dziadkiem. Juan Jaime prosi Camila i Davida o pomoc w pojednaniu się z McGuire’ami. Camilo wyjaśnia Judith, że bardzo ją lubi, ale nie chce się z nią wiązać. Antolín pyta Carmen, czy Saúl jest ojcem jej dziecka, ale ona zaprzecza.

Gerardo mówi Ivanowi i Lucí, że Maripaz dowiedziała się o Álexie i zamierza ubiegać się o prawa do opieki nad synem. Iván zamierza jej w tym przeszkodzić. Lucía uświadamia narzeczonego, że tylko wersja Maripaz może ocalić Gerarda przed więzieniem. Operacja wzroku Caroliny kończy się sukcesem. Lucía grozi siostrze, że zawiadomi policję o spowodowanym przez nią wypadku, jeśli nie zmieni swoich planów dotyczących Álexa.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenieTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.