Podwójny debiut Pauliny Goto na wielkim ekranie

Paulina Goto (“Droga do szczęścia”) odrzuca rolę w kolejnej telenoweli, by zagrać w nowym filmie Roberta Giraulta pt. “El diamante rojo”.

25-letnia Paulina Goto, którą poznajemy w roli Fernandy w telenoweli “Droga do szczęścia”, stanęła przed szansą zrobienia kroku naprzód w aktorskiej karierze. Grywająca dotąd w tasiemcowych produkcjach Televisy aktorka otrzymała dwie propozycje wystąpienia w filmach. Oba trafią na wielki ekran w przyszłym roku w Meksyku.

Pierwszym z nich jest komedia akcji Joaquína Rodrígueza pt. “Yo soy Pepito”, do którego zdjęcia zakończyły się przed kilkoma miesiącami. Aktoca wciela się w postać chorej matki oczekującej na przeszczep wątroby, której 9-letni syn, grany przez Alessia Valentiniego, próbuje sam na siebie zarobić, sprzedając słodycze i myjąc samochody. Pewnego dnia chłopiec zostaje wplątany w porwanie dziewczynki imieniem Vanessa, jego platonicznej sympatii, co staje się początkiem zawiłej i zabawnej historii. W obsadzie m.in. Luis Felipe Tovar, Gustavo Sánchez Parra, Mark Tacher oraz Horacio Pancheri, partnerujący Paulinie zarówno w telenoweli “Droga do szczęścia” jak i w życiu prywatnym.

Drugi jest oparty na projekcie Roberta Giraulta (“Student”) o roboczym tytule “El diamante rojo”, do którego zdjęcia ruszą w tym miesiącu. Aktorka zdradziła, że chodzi o “romantyczną historię połączoną z westernem”, w której partnerować jej będą Erick Elías i Ana Layevska. Dla tej roli odrzuciła główną rolę w przygotowywanym przez Ignacia Sadę (producenta “Po prostu María”) dla Televisy remake’u telenoweli “Odmienić los”.Comments

  1. Kiepski serial..Eva la trailera to mega hit,mam nadzieję że telenowela będzie emitowana przez stacje naziemne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.