Pierwsza Dama Chin na planie “La Tempestad”!

Pierwsza Dama Chin, Peng Liyuan podczas podróżny dyplomatycznej do Meksyku odwiedziła studia Televisy, po których oprowadziła ją sama Angélica Rivera,

Pierwsza Dama Chin, Peng Liyuan podczas podróżny dyplomatycznej do Meksyku odwiedziła studia Televisy, po których oprowadziła ją sama Angélica Rivera, także Pierwsza Dama.

Liyuan była bardzo podekscytowana spotkaniem z obsadą telenoweli “La Tempestad”, a w szczególności z Williamem Levy’m – poinformowało Fórmula Notas. Dziennikarka Matilde Obregón  zdradziła, że prawdziwym motywem, dla którego Pierwsza Dama Chin wizytowała Televisę była właśnie chęć spotkania z przystojnym Williamem. Rivera i Liyuan zwiedzały studia, a także rozmawiały z aktorami między innymi z Césarem Évorą, Danielą Romo i Eugenio Cobo. Przyglądały się również powstawaniu zdjęć do “Burzy”.

Świat telewizji nie jest obcy dla Liyuan, która ma za sobą karierę piosenkarki w Chinach. Właśnie artystyczna przeszłość łączy obie panie najbardziej. Rivera także ma za sobą wieloletnią karierę aktorską i uwielbienie fanów.

Liyuan towarzyszył jej mąż, prezydentowi Chin Xi Jinping, który oprócz Meksyku odwiedził także inne państwa.Comments

  1. Komuniści to samo zło.

  2. wszyscy fani tesknia za Angelicą i pewnie tez ona teskni za aktorstwem

  3. Wow! Szkoda że Ange już nie gra, tak sobie pomyślałam teraz że do Willa by pasowała.

  4. Angelica Rivera pewnie tęskni za graniem a my jej fani za nią. Te amo Angie!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.