Wielkie zakończenie “W niewoli przeszłości” w Luna Parku

Takiego sukcesu nie spodziewali się chyba sami twórcy “W niewoli przeszłości”. O ile fenomen w Brazylii był do przewidzenia, o

Takiego sukcesu nie spodziewali się chyba sami twórcy “W niewoli przeszłości”. O ile fenomen w Brazylii był do przewidzenia, o tyle nikt nie przypuszczał, że sytuacja powtórzy się za granicą i to niespełna dwa lata później.

Wczoraj o godzinie 21.00 czasu argentyńskiego w Luna Parku w Buenos Aires rozpoczęła się emisja ostatniego odcinka “W niewoli przeszłości” na żywo, przed 8000 publicznością. W Argentynie ostatnie odcinki hitowych, rodzimych produkcji często emitowane są w teatrze Gran Rex, który jest w stanie pomieścić 3300 widzów, czyli ok. 5000 mniej, niż Luna Park. Argentyńczycy miłośnicy telenoweli tłumnie zgromadzili się wczoraj przed halą. Nie wszystkim jednak udało się wejść do środka, albowiem już popołudniu wyprzedano wszystkie bilety!

Aby uatrakcyjnić wieczór Telefé zaprosiło aktorów odgrywających główne role w telenoweli do wspólnego świętowania. Mówi się, że stacja zapłaciła producentowi “W niewoli przeszłości”, Globo, kwotę 2 milionów argentyńskich peso za “wypożyczenie” czwórki protagonistów: Murila Benício (Tufão), Adriany Esteves (Carminha), Débory Falabelli (Nina) i Cauã Reymonda (Jorginho). Niestety ze względu na bardzo zajęty harmonogram Adriana Esteves i Murilo Benício nie mogli przyjąć zaproszenia, a na ich miejsce przybyli Alexandra Borges (Cadinho), Marcosa Caruso (Leleco) i Verę Holtz (Lucinda). Globo neguje jednak kwestię pieniędzy. Twierdzi, że brazylijscy aktorzy przylecieli na zaproszenie, żeby uczcić finał telenoweli i nie dostają żadnych prowizji za promocję brazylijskiej produkcji.

Sukces “W niewoli przeszłości” przebił w Argentynie najśmielsze oczekiwania. Telenowela zadebiutowała w grudniu w paśmie o 17.00, jednak znakomite wyniki oglądalności sprawiły, że w niedługim czasie przeniesiono ją na 22.00. Tym samym produkcja często osiągała największą oglądalność ze wszystkich programów emitowanych przez Telefé. Przez kilka ostatnich tygodni dzieliła wieczorne pasmo razem z “Camino al amor”, przez co odcinki mają 20 minut, a dzięki temu, telenowela dłużej była emitowana.

Niesamowite wyniki oglądalności zaowocowały tym, że w ramówkę Telefé wypełniły trzy produkcje brazylijskie: “W niewoli przeszłości”, “Salve Jorge” oraz “Szalone serce”. Ponadto, argentyńska stacja podpisała z Globo ekskluzywny, trzyletni kontrakt, na mocy którego ma wyłączne prawa do emisji kolejnych brazylijskich telenowel.

Niedawno telenowela zdobyła kolejne rynki, dzięki czemu została już sprzedana do 130 krajów i przetłumaczona na 19 języków.

[tabs tab1=”Trailer Ostatniego odcinka” tab2=”Trailer 2″ tab3=”Trailer 3″ tab4=”Tłumy” tab5=”Tłumy 2″ tab6=”Zdjęcia”]

[tab id=1]

[/tab]

[tab id=2]


[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[tab id=4]

[/tab]

[tab id=5]


[/tab]

[tab id=6]

 


[/tab]

[/tabs]

 

[tabs tab1=”Powitanie obsady” tab2=”Jorginho” tab3=”Nina” tab4=”Lucinda” tab5=”Leleco i Cadinho”]

[tab id=1]

[/tab]

[tab id=2]


[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[tab id=4]

[/tab]

[tab id=5]


[/tab]

[/tabs]


Comments

  1. W niewoli przeszłości jest na Player.pl!!!!!!!!!!

  2. Może w internecie będzie dostępna:-)

  3. WOW! A u nas nigdy się tej telenoweli nie doczekamy :/ Jedynie na niedostępnym iTVN-ie.. :(

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.