Novela TV z nowym dyrektorem programowym

Piotr Lenarczyk został nowym dyrektorem programowym, odpowiedzialnym za kanał telewizyjny Novela TV. Z kolei Monika Jankowska objęła w Polcast Television

Piotr Lenarczyk został nowym dyrektorem programowym, odpowiedzialnym za kanał telewizyjny Novela TV. Z kolei Monika Jankowska objęła w Polcast Television stanowisko product managera.

Piotr Lenarczyk w Polcast Television będzie odpowiedzialny za programowanie i rozwój dwóch nowych kanałów tematycznych: Water Planet i Novela tv. Wcześniej związany był z londyńskim Technicolor Network Services UK, gdzie pełnił funkcję Project Managera. Był odpowiedzialny za projekty nowych kanałów tematycznych głównie dla Walt Disney oraz ABC. Pracował również dla TVP, gdzie pełnił między innymi funkcję dyrektora Biura Współpracy Międzynarodowej i Handlu. W ostatnich latach udzielał konsultacji w zakresie sprzedaży, dystrybucji i koprodukcji telewizyjnej na rynkach CEE. Jest absolwentem socjologii Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył również informatykę w Adelphi Univeristy w Nowym Jorku.

Monika Jankowska odpowiadać będzie za opracowywanie strategii marketingowej, nadzór i realizację komunikacji promocyjnej kanałów telewizyjnych Water Planet i Novela tv w zakresie reklamy oraz promocji.

Kanał Novela tv rozpoczął nadawanie 14 maja 2012 roku. Jest nadawany poprzez Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E). Jego nadawcą jest spółka Polcast Television.

Źródło: materiały prasoweComments

 1. i na Vectrze?

 2. Wszystko to ładnie wygląda, tylko zaczynacie to samo robić co “Romantica”
  Wczoraj to zn.26 czerwca do odcinka “Królowa południa” lektor tłumaczy odcinek z poprzedniego dnia.To samo jest dzisiaj przy powtórce tego samego odcinka.

 3. właśnie co nas to obchodzi, a ktoś wie jak to ustawić na cyfrowej toyi?płacę 150 zł to powinnam to mieć………

 4. Kanał ten nie znajduje się na liście kanałów CP, ale można go samemu wstroić. Wybierasz w menu (instalacja) funkcję skanowania transpondera – 11411 GHz/H, (niekodowane) i po zaakceptowaniu kanały Novela TV i Water Planet zapiszą się na końcu listy kanałów (np. na pozycjach 1000 i 1001).
  Potrzebujesz dekodera w wersji HD – bo stare urzadzenia SD nie obsługują formatu, w którym nadaje NovelaTV

 5. Wiec na dekoderze Cyfrowego Polsatu ten kanal mozna ogladac…? Ale gdzie dokladnie? Bo nie moge znalesc… :(

 6. Ten kanał jest nadawany Free To Air i do jego odbioru nie są wymagane jakieś niewyobrażalne środki techniczne. Odbiornik satelitarny za 200zł wystarczy. Na dekoderach Cyfrowego Polsatu (HD) wystarczy poklikać przyciskami na pilocie – i wszysto jasne :)
  Dla chcącego – nic trudnego

 7. co z tego jak wiekszośc chyba tego kanału nie ma ja np nie mam go i nie interesuje mnie taka informacja o jakiś dyrektorach pierdu pierdu piszecie co mnie to obchodzi niech sobie będzie nawet sam prezydent ważne żeby dawali nam dobre telki i tyle i żeby ten kanał był bardziej dostępny

 8. mógłby być w naziemnej telewizji cyfrowej, to bym sobie popatrzyła

 9. A czy będzie dostępny na Cyfrze +?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.