Pierwszą marcową premierą stacji TV 4 będzie meksykańska telenowela „La que no podía amar” pod polskim tytułem „Zakazane uczucie”.

Ana Paula mieszka w meksykańskim stanie Chiapas gdzie studiuje pielęgniarstwo. Pod koniec nauki poznaje Bruna, prawnika pracującego dla znanego z paskudnego charakteru Rogelia Montero. Bruno proponuje jej pracę – stałą opiekę nad swoim, sparaliżowanym na skutek wypadku, szefem. Z pracą wiąże się doskonałe wynagrodzenie i Ana – która musi wspierać finansowo swoją ciotkę i brata – zostaje mieszkanką należącej do Rogelio Haciendy el Fuerte.

Złe traktowanie, złośliwości i humory Rogelia szybko powodują że Ana decyduje się odejść z pracy. Wkrótce potem – w dość tragicznych okolicznościach – poznaje młodego przystojnego Gustavo, w którym zakochuje się z wzajemnością. W międzyczasie jej były szef, Rogelio zdaje sobie sprawę, że jest zakochany w Anie Pauli i postanawia ją odzyskać za wszelką cenę…

Emisja w TV 4 od poniedziałku do piątku o 19:00. Pierwszy odcinek już 15 marca.


10 KOMENTARZE

  1. Ja osobiście będę oglądać „Un Maid en Manhattan” i „Terese” na TV Pulsie niż „Eve Lune” na 4 ;/ Wolałabym „Mi Corazón Insiste” „Mañana es para siempre” :)

  2. Chociaż jedną normalną telkę puszczą ;)
    to napewno będę oglądała evy luny nie , nie podoba mi się historia i aktorzy ; p
    wolałabym mi corazón insiste zamiast evy luny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.