Już po ślubie?!

W ostatni czwartek Sherlyn gościła na planie programu porannego Univision, “Despierta América”. W trakcie wizyty przed kamerami pojawił się narzeczony

W ostatni czwartek Sherlyn gościła na planie programu porannego Univision, “Despierta América”. W trakcie wizyty przed kamerami pojawił się narzeczony aktorki, Gerardo Islas, który przygotował dla niej wzruszającą niespodziankę.

Zakochani wyznali przed kamerami, że swój pierwszy ślub maja już za sobą. Doszło do niego na Bali w noc, w której Islas poprosił swoją wybrankę serca o rękę.

Kiedy byliśmy na Bali, wyznałam Gerado, że pragnę balijskiego błogosławieństwa. Tak się złożyło, że w trakcie naszej wyprawy poznaliśmy tamtejszego króla, Bapak Oka. Urządził nam on ceremonię zaślubin – wyznała szczęśliwa aktorka.

A jej narzeczony dodał: – Planowałem dać Sherlyn pierścionek i poprosić ją o rękę. Niepodziewanie sprawy nabrały tempa. Poznaliśmy króla, zaprosił nas do swojego pałacu i tam wszystko zorganizował.

Narzeczeni/Małżonkowie są pewni jednego: pragną być razem do końca życia. I obiecują, że wkrótce wezmą także prawdziwy, religijny ślub.


Comments

  1. Bardzo polubiłam Sherlyn za jej role Rocio w telenoweli’Nie igraj z aniołem”,wiec je życzę na nowej drodze życia szczęścia.

  2. Jak romantycznie super tylko pozazdrościć!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.