Julio Medem kręci w Kraju Basków

Twórca “Krów” i “Mamy” przygotowuje mroczny thriller “El árbol de la sangre” z udziałem Úrsuli Corberó i Álvaro Cervantesa.

W plenerze gór położonych nieopodal Durango, na północnym-zachodzie ojczystego Kraju Basków, Julio Medem zainicjował w poniedziałek 9 października zdjęcia do kolejnego filmu. “El árbol de la sangre” (tłum. Drzewo krwi”) w zamyśle twórcy ma być mrocznym thrillerem o strukturze podobnej do “Kochanków z Kręgu Polarnego”. W rolach głównych duet młodych aktorów Úrsula Corberó i Álvaro Cervantes.

Fabuła filmu wciąż owiana jest tajemnicą. Z zarysu wyjętego od producenta Arcadia Motion Pictures dowiadujemy się jedynie, że głównymi bohaterami są Marc i Rebeca, młoda para, przyjeżdżająca do starej rodzinnej gospody z zamiarem napisania historii opartej na swoich korzeniach. Związki zbudowane na miłości lub pozbawione jej, oparte na seksie, takie, w które wkradła się zazdrość albo niewierność, skąpane w sekretach i niepozbawione tragicznych wydarzeń posłużą im za gałęzie do zbudowania wielkiego drzewa genealogicznego.

W obsadzie m.in. Najwa Nimri, Patricia López Arnaiz, María Molins, Daniel Grao, Joaquín Furriel, Emilio Gutiérrez Caba, Luisa Gavasa, Josep Maria Pou i Ángela Molina. Autorem scenariusza jest Julio Medem. Zdjęcia zrealizuje Kiko de la Rica (“Śnieżka”), natomiast ścieżkę dźwiękową napisze wielokrotnie nagradzany kompozytor Lucas Vidal (“Palmy w śniegu”).Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.