Intymnie

Aktorka i piosenkarka Mariana Seoane została dostrzeżona przez reżysera filmowego Mauricio Walersteina, który zaoferował jej rolę w produkcji “Canon. Fidelidad al límite“. To

Aktorka i piosenkarka Mariana Seoane została dostrzeżona przez reżysera filmowego Mauricio Walersteina, który zaoferował jej rolę w produkcji “Canon. Fidelidad al límite“. To adaptacja powieści Federico Reyesa Herolesa, określanej mianem “erotycznej”. Na wielkim ekranie pojawią się obok niej Plutarco Haza i Humberto Zurita.

“Mauricio kojarzył mnie z występów w telenowelach. Przekonał mnie do siebie, gdy powiedział, że aktor potrafi sprzedać się na ekranie, to zrobi to także w kinie” – powiedziała kilka dni temu.

Seona przyznaje, że w filmie nie brakuje rozbieranych scen. “Jestem przygotowana na krytykę. Wiem, że jednym to się spodoba, a innym nie. Wszystkie sceny intymne zostały zrealizowane z ostrożnością i dokładnością. Nie ma niczego, co mogłoby zgorszyć widzów” – zapewnia z dumą i dodaje, że te ujęcia są koniecznie, albowiem nie da się pokazać właściwie relacji dwojga ludzi, omijając wątki intymne. “Łóżko jest odbiciem związku” – podkreśla.

Widywana ostatnio w rolach antagonistek Mariana przyznaje, że jej postać w filmie nie ma w sobie ani odrobiny zła. “Jest architektką, zafascynowaną swoją pracą. Ma dwójkę nastoletnich dzieci i kochającego męża. Jej życie płynie zwyczajnie, do czasu, aż przyjdzie jej zmierzyć się z konsekwencjami zdrady” – objaśnia w skrócie aktorka. I kontynuuje: “Podoba mi się w niej to, że jest normalna. Może publiczność nie pamięta, ale przed laty grałam protagonistki podobne do tej”. Film trafi do kin w Meksyku 21 marca. Poniżej zamieszczamy dwuminutowy trailer.

Mariana ma za sobą udany sezon z “Perfume de gardenia” i aktualnie przygotowuje się do udziału w nowej telenoweli Nicandro Díaza “Sangre de guerreras”. “Z niecierpliwością czekam na lekturę skryptów!” – wyznaje.

[tabs tab1=”Canon – Trailer”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Ta kobieta jest paskudna.Beztalencie,niech próbuję swoich sił w muzyce.

  2. Fajnie się zapowiada:)

  3. ;) oj mariana ….

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.