Tytuł oryginalny: Hasta el fin del mundo
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2014
Liczba odcinków: w produkcji
Data premiery: 28 lipca 2014 (Meksyk)

Scenariusz: Enrique Estevanez, Marcelo Nacci, Laura Barneix
Reżyseria: Alejandro Frutos, Marta Luna
Producent: Nicandro Díaz González
Obsada: Pedro Fernández, Marjorie de Sousa, Diego Olivera, Claudia Álvarez, Julián Gil, Mariana Seoane, David Zepeda, Ximena Herrera, César Évora, Jade Fraser i inni

Temat przewodni: Pedro Fernández – Hasta el fin del mundo

Po śmierci ojca Sofía Ripoll zostaje zmuszona stanąć na czele rodzinnej firmy, Fábrila Ripoll, słynącej z produkcji czekolady. Jej matka całkowicie zrzeka się obowiązków, aby oddać się swojej pasji, malarstwu.

Salvador Cruz, mechanik i kierowca wyścigowy, pada ofiarą sabotażu i przegrywa ważny turniej. Jego marzenia legną w gruzach i, aby się utrzymać, przyjmuje posadę szofera Sofíi.

Sofía musi wystrzegać się Patricio, marionetki Gerónima Peralta, który wykorzystuje Sofíę, aby przejąć w posiadanie teren, na którym wzniesiono fabrykę Ripoll. Ale to nie jedyny wróg kobiety. Silvana Blanco, jej najlepsza przyjaciółka jest także jej największą rywalką. Bez wahania jednoczy siły z Patriciem, swoim kochankiem, aby zniszczyć Sofíę.

Materiały novela.pl

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]

[/tab]

[/tabs]


11 KOMENTARZE

  1. FAJNA TELCIA ,ALE za STARY główny bohater nie pasuje v do ślicznej Marjorie LEPIEJ IDZIE MU ŚPIEWANIE , BO PIOSENKA Z TELKI , KTÓRĄ ŚPIEWA JEST NAPRAWDĘ DOBRA :-) :-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.