Każde rozdanie nagród przynosi radość i rozczarowanie. I tak było w przypadku Martín Fierro 2013. Ekipa telenoweli “Dulce amor”, z 5 nominacjami, musiała opuścić Teatr Kolumba z pustymi rękami.

Sebastián Estevanez (“Na straży miłości”) i Juan Darthés (“Sekret Laury”), oboje nominowani w kategorii “Najlepszy protagonista”, wybrali uśmiech na twarzy i tuż po rozdaniu w gronie przyjaciół z planu udali się na wspólną kolację. Dla żartu zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z wielką statuetką Martína Fierro, którego z pewnością chcieliby zgarnąć dla siebie.

darthes-estevanez-mf {focus_keyword} Dobra mina do złej gry darthes estevanez mf
fot. Twitter

Darthés napisał na swoim Twitterze, że największą nagrodą było dla nich trafienie do serc publiczności. To właśnie dzięki szerokiej widowni emisja “Dulce amor” trwała nieprzerwanie przez 17 miesięcy i przekroczyła liczbę 300 odcinków!

Nieco poważniej do tematu podszedł twórca hitowej telenoweli, Quique Estevanez. W wywiadzie dla portalu Ciudad powiedział: “Nie jestem obrażony, ale uważam, że to niepoważne, aby wrzucać telenowele i komedie do jednego worka. To niesprawiedliwe, że telenowela, którą śledzili wszyscy, która była na tablicy każdego z portali, której finałowy odcinek został pokazany w teatrze Gran Rex, nie zdobyła ani jednej stauetki. Nie widzę w tym logiki”.

Mimo tego, Estevanez nie traci zapału do pracy i już mówi z radością o kolejny projekcie. “Somos familia wystartuje na początku przyszłego roku. “Zdjęcia już ruszyły. Będziemy kręcić aż do października, po czym zrobimy krótką przerwę i wnowimy zdjęcia 6 stycznia, w prezencie od Trzech Króli” – zapewnia Quique. W obsadzie znaleźli się Gustavo Bermudez (widziany ostatnio w “Jesteś moim życiem”), Ana María Orozco (“Brzydula”) oraz Fabián Vena, Tomás Fonzi, Betina O’Connell (“Kachorra”), Graciela Pal (“Sekret Laury”), Fabián Mazzei.


2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.