David Chocarro nie czuje presji

Przed argentyńskim aktorem, Davidem Chocarro (“Dom po sąsiedzku”), wielkie wyzwanie. Po raz pierwszy w swojej karierze to na nim spoczywa

Przed argentyńskim aktorem, Davidem Chocarro (“Dom po sąsiedzku”), wielkie wyzwanie. Po raz pierwszy w swojej karierze to na nim spoczywa największa odpowiedzialność. Po znakomitych kreacjach w “Ktoś Cię obserwuje” i “Domu po sąsiedzku” Telemundo obsadziło go w głównej roli najnowszej produkcji “El rostro de la venganza” u boku Maritzy Rodríguez, Elizabeth Gutiérrez i Saula Lizaso.

Dla 32-letniego aktora bycie protagonistą to powód do dumy, a nie do strachu. “Nie boję się wyzwań, wręcz przeciwnie, inspirują mnie. Postać Diega jest interesująca dla każdego aktora, bo to on napędza akcję i nosi na swoich barkach trudną przeszłość” – skomentował David w jednym z wywiadów. “Diego jest postacią złożoną. Na początku obserwujemy go jako introwertyka, przepełnionego strachem, ale wraz z rozwojem akcji dostrzegamy jak się zmienia, jak dorasta, nie fizycznie a mentalnie” – dodaje Argentyńczyk.

Kręcona w Nowym Jorku i w Miami “superprodukcja” już za kilka dni zagości na stałe w ramówce Telemundo. Spragnionym wrażeń prezentujemy zwiastuny, jakimi amerykańska stacja zachęca widzów do jej oglądania.

[tabs tab1=”Promo 1″ tab2=”Promo 2″ tab3=”Promo 3″ tab4=”Promo 4″ tab5=”Promo 5″]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[tab id=3]
[/tab]
[tab id=4]
[/tab]
[tab id=5]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. jak i jego tak i elizabeth uwielbiam, nie musicie ogladac telki jesli jej nie lubicie ale filmy z nia np: duch eleny czy twarz analiji byly sukcesem i to wlasnie dzieki niej!! nie moge sie doczekac juz tej telki

  2. Wszystko pięknie tylko dlaczego z Gutierrez. To przez daruję sobie ta telkę, bo jej nie trawię. David jak najbardziej zasłużył na prota ale z inną protką.

  3. oby tą telkę puścili w polsce,zapowiada się świetnie

  4. uwielbiam go ;***

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.