“List do Evity” w Epic Drama

Hiszpański miniserial o samodzielnym wyjeździe Evy Perón do Hiszpanii na zaproszenie generała Franco. Grudniowa premiera nowego kanału Epic Drama.

W grudniu nowy kanał tematyczny Epic Drama, oferujący seriale kostiumowe, pokaże nominowany do nagród Gaudí dwuodcinkowy film telewizyjny “List do Evity” (oryg. Carta a Eva). W rolach głównych plejada hiszpańskich aktorek Nora Navas (“Nocne historie”, “Szczęśliwych 140”), Carmen Maura (“Volver”) i Ana Torrent (“Nakarmić kruki”) oraz Argentynka Julieta Cardinali (telenowela “Los ricos no piden permiso”) w roli Evy Perón. Reżyserem, a także współscenarzystą filmu jest Agustí Villaronga, dwukrotny zdobywca Goi za “Dziecko księżyca” i “Czarny chleb”.

Grudzień 1946 roku. W Nowym Jorku Zgromadzenie Ogólne ONZ przytłaczającą większością głosów decyduje o wycofaniu ambasadorów z Madrytu. Hiszpania zostaje odizolowana od świata…

Najbliższa emisja w niedzielę 31 grudnia (część 1) oraz 7 stycznia (część 2) o godz. 13:30 i 20:30.

[tabs tab1=”List do Evity – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Jakie Waszym zdaniem portugalskie, hiszpańskie lub włoskie seriale kostiumowe mogłyby być emitowane na nowym kanale Epic Drama bo szkoda że na tym kanale nie będzie produkcji z Meksyku?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.