Carla Peterson i Diego Peretti na planie nowej komedii

Diego Peretti, Carla Peterson i Muriel Santa Ana protagonistami nowej komedii Ariela Winograda pt. “Mamá se fue de viaje”.

Ariel Winograd (“Moje pierwsze getto”) jest jednym z najbardziej produktywnych reżyserów w swoim kraju. W ciągu ostatnich sześciu lat wydał aż pięć filmów komediowych i właśnie rozpoczął zdjęcia do kolejnego. “Mamá se fue de viaje” (tłum. Mama wyjechała) to historia o tym, jak wygląda życie ojca, gdy zostaje w domu sam z czwórką potomstwa. Zdjęcia rozpoczęły się przed tygodniem w Argentynie.

W roli głównej grywający już u Winograda aktor Diego Peretti, kojarzony z filmów “Anioł śmierci” i “Żadnyc dzieci”. Obsadę kompletują Carla Peterson, Muriel Santa Ana, Guillermo Arengo, Mario Alarcón, Maruja Bustamante i Pilar Gamboa.

Krótki zarys fabuły: Víctor i Vera Garbor są małżeństwem z dwuedziestoletnim stażem i czwórką dzieci o wdzięcznych imieniach Bruno, Lara, Tato i Luna. Obciążony pracą Víctor żyje z dala od codzienności swojej żony i pociech. Wycieńczona obowiązkami pani domu Vera podejmuje decyzję o wzięciu urlopu od rodziny. I tak zaczynają się problemy…Comment

  1. Fabuła brzmi, jak “Komedia małżeńska” z Ewą Kasprzyk i Janem Englertem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.