„Sześć sióstr” – Odcinek 48: Nowe horyzonty

W 48. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Francisca odrzuca zaproszenie don Luisa. Emisja 1 lutego o godz. 17:05 w telewizji WP .

Adela opowiada siostrom o testamencie, który stał się dla niej solą w oku. Żeby wykaraskać się z kłopotliwej sytuacji, w jakiej się znalazła, koniecznie będzie potrzebowała pomocy eksperta. Blanca naciska na Cristóbala, żeby zdradził jej, co naprawdę zaszło między Rodolfem a Victorią. Później, w porywie złości, zatyka niechcący jedną z maszyn w fabryce, z czego wynikają nieprzewidziane komplikacje. Ponieważ pracownice nie potrafią jej naprawić, zwracają się o pomoc do mężczyzn, ale oni odmawiają współpracy. Wkrótce ma miejsce dokładnie odwrotna sytuacja, z której wybucha prawdziwa wojna płci, wobec której Diana nie może przejść obojętnie.

Elisa chwali się swoim przyjęciem urodzinowym przed przyjaciółmi. Francisca odrzuca zaproszenie don Luisa na wyjście do opery. Nie zdradza mu jednak, że w tym samym czasie uda się na przyjęcie do Ambigú, na które on również został zaproszony. Celia spotyka się z tajemniczą osobą, która śledziła ją przez kilka ostatnich dni i która nauczy ją postrzegać świat z innej perspektywy.

Materiały novela.pl / Fot. rtve

„Sześć sióstr” (Seis hermanas), telenowela, Hiszpania 2015-2017; Reżyseria: Miguel Conde; Występują: María Castro, Celia Freijeiro, Mariona Tena, Marta Larralde, Candela Serrat, Carla Díaz, Vicky Peña, Juan Ribó, Kiti Mánver, Álex Adrover, Álex Gadea, Fernando Andina i inni; Strona: www.novela.pl/szesc-siostr

[tabs tab1=”Sześć sióstr – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.