Bruno Gagliasso pogodził się z żoną.

Bruno Gagliasso (Tarso z “Drogii do Indii”, 29 lat) w czerwcu 2009 ożenił się z brazylijską aktorką i prezenterką telewizyjną,

Bruno Gagliasso (Tarso z “Drogii do Indii”, 29 lat) w czerwcu 2009 ożenił się z brazylijską aktorką i prezenterką telewizyjną, Giovanną Ewbank (25 lat). Niecałe dwa miesiące temu w prasie ukazała się informacja o rozpadzie ich małżeństwa. Wszystko przez zdradę Bruna z modelką Carol Francischini, która prawdopodobnie oczekuje jego dziecka.

Giovanna nie mogła wybaczyć mężowi zdrady, a tym bardziej tego, że będzie miał dziecko z inną kobietą i odeszła od niego. Bruno kilkakrotnie próbował odzyskać swoją żonę, ale Giovanna uważała, że nie chce do niego wracać. Na pytania prasy odpowiadała, że po separacji odżyła, a zapytana o powrót do Bruna, odrzekła “Kto wie, może za wiele, wiele lat…”

Dziś uradowany brazylijski aktor podzielił się na swoim blogu z informacją o pogodzeniu się z żoną.

Oto treść wiadomości, jaką napisał dziś Bruno:

“Chcemy podzielić się informacją, że po okresie separacji i długich przemyśleniach z obu stron, znowu jesteśmy razem!

 Wierzymy w miłość, którą do siebie czujemy i chcemy razem przejść przez trudności, które napotykamy na swej drodze. Wszyscy popełniamy błędy, niektóre mniejsze, niektóre większe, ale z każdego trzeba wyciągnąć wnioski i uczyć się z nich życia.

Miłość zawsze jest na krawędzi, zawsze pokonujemy w życiu przeszkody, nieraz trudne i bolesne, ale nigdy nie niemożliwe. Chcemy podziękować wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki i którzy wspierali nas kiedy byliśmy razem lub osobno.

Z miłością,

Bruno i Giovanna.Comments

  1. super ze sie pogodzili, bruno jest swietnym aktorem widzialam go w kilku telkach z brazyli, chociaz jego zony nie znam, to winszuje!!!

  2. Ciężka sprawa z tą zdradą, w dodatku z dzieckiemw drodze. Ja chyba jednak bym nie wybaczyła, chociaż wszystko zależy też od sytuacji w jakiej doszło do zdrady. Ale chyba za szybko się z nim pogodziła…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.