Aquele beijo

Wystarczy jeden pocałunek, aby wszystko zmieniło się o 180°. Cláudia (Giovanna Antonelli) jest architektką, która nie może doczekać się dnia,

Wystarczy jeden pocałunek, aby wszystko zmieniło się o 180°.

Cláudia (Giovanna Antonelli) jest architektką, która nie może doczekać się dnia, w którym stanie przed ołtarzem z Rubinhem (Victor Pecoraro), który traktuje ich romans jak zabawę. Matka mężczyzny Maruschka (Marília Pêra) jest całkowicie przeciwna temu małżeństwu i robi wszystko, żeby rozdzielić swojego syna z Cláudią.

Maruschka i jej mąż Alberto (Herson Capri), są właścicielami Comprare, luksusowego butiku. Chcą za wszelką cenę rozwijać swój biznes i dlatego ich głównym celem jest wyrzucenie niewielkiej społeczności, położonej tuż obok sklepu, zarządzanej przez adwokatkę i fryzjerkę, Saritę (Sheron Menezes).

O prawa mieszkańców faweli walczy młody prokurator, Vicente (Ricardo Pereira), który nie może zapomnieć swojej byłej narzeczonej, Luceny (Grazzi Massafera). Mężczyzna postanawia pojechać za nią do Kolumbii, aby zapobiec jej ślubowi z Juanem (Manolo Cardona).

Tymczasem Cláudia odkrywa zdradę swojego narzeczonego. Zrozpaczona wyjeżdża do pracy do Cartageny. Na lotnisku spotyka Vicentego. Szereg przypadków sprawia, że młodzi poznają się lepiej i zakochują się w sobie.

Szczęście nowo zakochanych nie trwa jednak długo. Zazdrosna Lucena postanawia na nowo zdobyć miłość byłego narzeczonego, a Rubinho pragnie odzyskać zaufanie Cláudii.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Brazylia, 2011/2012
LICZBA ODCINKÓW: 155

SCENARIUSZ: Miguel Falabella
REŻYSERIA: Roberto Talma

OBSADA:  Giovanna Antonelli (Cláudia), Ricardo Pereira (Vicente), Manolo Cardona (Juan), Grazi Massafera (Lucena), Marília Pêra (Maruschka), Victor Pecoraro (Rubinho), Cynthia Falabella (Estela), Herson Capri (Alberto), Sheron Menezzes (Sarita), Nívea Maria (Regina), Diogo Vilela (Felizardo), Bia Nunnes (Toinha), Stella Miranda (Locanda), Fiuk (Agenor), Maria Maya (Raíssa), Fernanda Souza (Camila), Cláudia Jimenez (Iara) i inni.

TEMAT PRZEWODNI: Xuxa i Daniel Jobim– Garota de Ipanema

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[vimeo id=”47405721″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Lekka i przyjemna do oglądania i zrelaksowania się. Polecam…

  2. Manolo Cardona zna chyba portugalski skoro tu gra czy mówi po hiszpańsku w tej teli? Ktoś wie?

    1. Jeśli dobrze pamiętam to wypowiedział zaledwie kilka zdań po hiszpańsku w wątku związanym z Kolumbią i raptem dwa zdania po portugalsku będąc w Brazylii – to taki jego mini udział w tej telenoweli.

  3. Chciałbym tę telenowelę w Polsce. Fajna fabuła no i Giovanna Antonelli :)

  4. Fajna telcia dziękuje że napisaliście o tej telenoweli

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.