Angie Cepeda zapracowana

Dała się poznać jako aktorka telenowel. Teraz niewiele ma już w sobie z biednej Luz Marii czy Fiorelli. Odstawiła na

Dała się poznać jako aktorka telenowel. Teraz niewiele ma już w sobie z biednej Luz Marii czy Fiorelli. Odstawiła na bok telenowele i rzuciła się na głębszą wodę próbując swoich sił na dużym ekranie. I… udało się! Zagrała w dwunastu filmach, w tym jednym włoskim i jednym amerykańskim. Teraz promuje swoje ostatnie dzieło „Una hora más en Canarias”, które 16 lipca trafiło do kin w Hiszpanii, a już 5-ego sierpnia zostanie pokazane w Kolumbii, ojczyźnie aktorki.

W filmie Cepeda wciela się w postać Claudii. To atrakcyjna trzydziestopięciolatka, właścicielka przytulnej kawiarni w centrum Madrytu, z mężem, dzieckiem i… kochankiem. Wiedzie perfekcyjne życie, do czasu, aż jej kochanek, Pablo (Quiem Gutiérrez) znudzony byciem tym drugim, rzuca ją dla pięknej i młodej Eleny (Miren Ibarguren). Claudia ani myśli pozwolić mu odejść i z pomocą swojej siostry, Mónici (Juana Acosta) i nieczystych zagrywek wprowadza w życie swój plan odzyskania kochanka: postanawia zabrać go gdzieś daleko – na Wyspy Kanaryjskie – i uwieść. Gdy cała trójka dociera na miejsce, wszystko zaczyna się komplikować…

„Claudia jest dość impulsywna, daje się ponieść emocjom. Ma jasno obrane cele. Jest kłamczuchą, wielką kłamczuchą. Kłamie i nie czuje się z tego powodu winna. A wszystko przez zakochanie i obsesję na punkcie swojego wybranka. Nie spocznie póki go nie usidli” – komentuje Angie.

Jakie są dalsze projekty aktorki? Niedawno zakończyła pracę Brazylii. Kręciła tam kolejny film pt. „Heleno de Freitag”, opowiadający o losach brazylijskiego piłkarza. Angie wcieliła się w nim w postać argentyńskiej piosenkarki, Diamantiny, kochanki piłkarza… Co ciekawe, ambitna aktorka zademonstrowała w nim swój głos i zaśpiewa największe hity lat 40-tych tj. „Frenesí”. Premiera filmu w przyszłym roku. W kalendarzyku ma również kilka innych projektów kinowych, jakie musi pogodzić z telewizyjną rolą w „Los protegidos”, popularnym hiszpańskim sitcomie. Jego producent, Antena 3, przygotowuje już trzeci sezon serialu.

Zainteresowanym polecamy odwiedzenie oficjalną stronę filmu: unahoramasencanarias.com, a poniżej prezentujemy jego trailer.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.