O Astro (2011)

Nowa wersja historii Herculana Quintanilha (Rodrigo Lombardi), który wspina się po szczeblach kariery zaczynając od iluzjonisty, a kończąc jako kierownik silnej

Nowa wersja historii Herculana Quintanilha (Rodrigo Lombardi), który wspina się po szczeblach kariery zaczynając od iluzjonisty, a kończąc jako kierownik silnej grupy kapitałowej.

Herculano i jego wspólnik Neco (Humberto Martins) robią napad na parafię Bom Jesus do Rio Claro. Niestety Neco zdradza swojego kompana i ucieka z pieniędzmi, a Herculano zostaje aresztowany, pozostawiając swoją żonę Doralice (Marcela Muniz) i syna Alana (Bernardo Marinho) samych na 8 lat. W więzieniu mężczyzna poznaje Ferragusa (Francisco Cuoco), człowieka z nadprzyrodzonymi zdolnościami, który uczy go wszystkich swoich sztuczek. Kiedy Herculano wychodzi na wolność, wyjeżdża do Rio de Janeiro i rozpoczyna działalność jako iluzjonista. Podczas jednego z występów zauważa na widowni Neca i postanawia go ścigać…

Tymczasem, w bogatej rodzinie Hayalla, Salomão (Daniel Filho) naciska na swojego syna Márcio (Thiago Fragoso), żeby ten został jego następcą, jednak młody idealista nie chce władzy i pieniędzy. Pragnie podążać ścieżkami św. Franciszka z Asyżu.

Po odejściu z rodzinnego domu, Márcio poznaje Herculana, pod wpływem którego zgadza się przejąć rodzinne interesy. Stawia jednak warunek, żeby jego nowy przyjaciel został prezesem spółki. Herculano zostaje przyjęty przez udziałowców z podejrzliwością i tylko z Amandą (Carolina Ferraz) łączą go bliższe relacje, co powoduje zazdrość Samira (Marco Ricca), która tylko pogłębia jego nienawiść do wspólników.

Márcio, dzięki Herculanowi poznaje prostą i  odważną Lili (Alinne Moraes), siostrzenicę Neca.  Niestety rodzinie Márcia nie podoba się Lili i uważają, że syn powinien związać się z Jôse (Fernanda Rodrigues), siostrą Amandy. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy ojciec Márcia zakochuje się w wybrance syna.

Wszystko obraca się o 180°, kiedy dochodzi do morderstwa Salomão. Zabójstwo głównego dyrektora spółki Hayalla powoduje wiele konfliktów między bohaterami. Podczas gdy policja szuka winnego śmierci Salomão, Samir i Herculano toczą walkę o przejęcie kierownictwa w firmie.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Brazylia, 2011
LICZBA ODCINKÓW: 64 (Brazylia); 50 (eksport)

SCENARIUSZ: Alcides Nogueira i Geraldo Carneiro
REŻYSERIA: Mauro Mendonça Filho
PRODUCENT: Roberto Talma

OBSADA: Rodrigo Lombardi (Herculana Quintanilha); Carolina Ferraz (Amanda); Thiago Fragoso (Márcio); Regina Duarte (Clô); Alinne Moraes (Lili); Fernanda Rodrigues (Jôse); Daniel Filho (Salomão); Marco Ricca (Samir); Juliana Paes (Nina); Humberto Martins (Nico); Henri Castelli (Felipe); Antônio Calloni (Natalino); Rosamaria Murtinho (Magda); Tato Gabus Mendes (Amin); José Rubens Chachá (Youssef) i inni.

TEMAT PRZEWODNI: João Bosco – Bijuterias
[/tab]
[tab id=2]


[/tab]

[tab id=3]
[vimeo id=”65509245″ width=”600″ height=”350″]
[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.