África Zavala na Stadionie Azteków w "La jefa del campeón" | novela.pl

África Zavala na Stadionie Azteków w “La jefa del campeón”

novela.pl 5 maja 2018 10

África Zavala i Carlos Ferro stworzą duet protagonistów w produkowanej przez Televisę telenoweli “La jefa del campeón”

África Zavala na Stadionie Azteków w “La jefa del campeón”

Po zaliczonym sprawdzianie na protagonistę w “Caer en tentación” meksykański aktor Carlos Ferro otrzymał główną rolę w przygotowywanej przez Roberta Gómeza Fernándeza telenoweli “La jefa del campeón”. Bynajmniej nie jest to historia oryginalna, lecz remake kolumbijskiego serialu “La mama del 10” produkcji Caracol.

W tytułową “szefową mistrza” wcieli się África Zavala (“Nie igraj z aniołem”). Jej postać o imieniu Tita jest matką nastolatka marzącego o karierze w futbolu – w tej roli Enrique Arrizon (kojarzony z filmu “Córki Abril”). W obsadzie znaleźli się m.in. Claudia Ramírez, Alejandra Robles Gil, Alberto Agnesi, Vanessa Bauche, Axel Rico i Raúl Coronado.

Zdjęcia trwają już od dwóch tygodni. Ekipie Televisy udało się nawet zająć na kilka godzin stadion piłkarski Estadio Azteca, zwany nie bez powodu “kolosem świętej Urszuli”, albowiem może zmieścić prawie 100 tys. osób. Nakręcono na nim spoty promocyjne, które niebawem trafią do emisji na kanale Las estrellas. Premiera w Meksyku zaplanowana jest na 11 czerwca, trzy dni przed rozpoczęciem mundialu.

10 komentarzy »

  1. Radzio 21 maja 2018 o 22:15 - Reply

    Właśnie nie ma podanego żadnego źródła, więc nie wiadomo czy info jest prawdziwe. Dziwne żeby w tak krótkim odstępie czasu od poprzedniej emisji dali kolejną. A poza tym skąd niby mają jakieś info o tym, że będzie emitowana kolejna telka sprzed lat na jesień? Chyba nawet sama stacja nie wie jeszcze jaka będzie jesienna ramówka.

  2. Estrella 20 maja 2018 o 02:24 - Reply

    No właśnie ten portal powstał kilka tygodni temu i skąd mamy mieć pewność, że przekazuje on w pełni wiarygodne informacje? Nigdzie oficjalnie nie powiedziano, ani nie potwierdzono tego co będzie po ‘Nie igraj z aniołem’.
    Wiadomo, że osoba prowadząca portal telenovela.pl bierze newsy i artykuły ze strony People en Espanol i tłumaczy, ale skąd wzięła informacje o ponownej emisji Esmeraldy? Powinna podawać źródła itd..

Komentarze »


X