África Zavala na Stadionie Azteków w “La jefa del campeón”

África Zavala i Carlos Ferro stworzą duet protagonistów w produkowanej przez Televisę telenoweli “La jefa del campeón”.

Po zaliczonym sprawdzianie na protagonistę w “Caer en tentación” meksykański aktor Carlos Ferro otrzymał główną rolę w przygotowywanej przez Roberta Gómeza Fernándeza telenoweli “La jefa del campeón”. Bynajmniej nie jest to historia oryginalna, lecz remake kolumbijskiego serialu “La mama del 10” produkcji Caracol.

W tytułową “szefową mistrza” wcieli się África Zavala (“Nie igraj z aniołem”). Jej postać o imieniu Tita jest matką nastolatka marzącego o karierze w futbolu – w tej roli Enrique Arrizon (kojarzony z filmu “Córki Abril”). W obsadzie znaleźli się m.in. Claudia Ramírez, Alejandra Robles Gil, Alberto Agnesi, Vanessa Bauche, Axel Rico i Raúl Coronado.

Zdjęcia trwają już od dwóch tygodni. Ekipie Televisy udało się nawet zająć na kilka godzin stadion piłkarski Estadio Azteca, zwany nie bez powodu “kolosem świętej Urszuli”, albowiem może zmieścić prawie 100 tys. osób. Nakręcono na nim spoty promocyjne, które niebawem trafią do emisji na kanale Las estrellas. Premiera w Meksyku zaplanowana jest na 11 czerwca, trzy dni przed rozpoczęciem mundialu.Comments

  1. Właśnie nie ma podanego żadnego źródła, więc nie wiadomo czy info jest prawdziwe. Dziwne żeby w tak krótkim odstępie czasu od poprzedniej emisji dali kolejną. A poza tym skąd niby mają jakieś info o tym, że będzie emitowana kolejna telka sprzed lat na jesień? Chyba nawet sama stacja nie wie jeszcze jaka będzie jesienna ramówka.

  2. Izulka?

  3. Skąd takie info?

  4. Po Amar Sin Ley będzie 2 temporada La Piloto

  5. Od 29 czerwca po zakończeniu “Nie igraj z aniołem” Czwórka ponownie wyemituje kultowy serial “Esmerlada”. Została także uchylona rąbka tajemnicy że jesienią zobaczymy jakiś inny sprawdzony hit sprzed lat… Czy to może kultowa “Paulina”? Dowiemy się już niedługo…

  6. Chyba jednak zastąpi Por amar sin ley :)

  7. Chyba Hijas de la luna

  8. Wiadomo jaką telenowele zastąpi?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.