„Oblicza miłości” – Odcinek 187: Ślub Natalii i Diega

W 187. i ostatnim odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia i Diego pobierają się. Emisja 11 sierpnia o godz. 15:10 w TV Puls.

Karina trafia na salę porodową. Oscar i Alonso chcą być obecni przy narodzinach dziecka. Luz zajmuje się przygotowaniem wieczoru panieńskiego Natalii. Wieczór kawalerski Diega odbywa się w jego domu. Wynajęta na tę okazję tancerka zachwyca obecnego na imprezie Vicentego. Diego budzi się następnego dnia pomalowany na czarny. Carmen i Irene udzielają przed ślubem cennych wskazówek Natalii i żądają, żeby nie zwlekała z obdarowaniem ich wnukami. Natalia niecierpliwi się z powodu spóźnienia Diega. Zaczyna obawiać się, że ten wystawił ją do wiatru. Diego w końcu przybywa i bierze ślub z Natalią. W trakcie nocny poślubnej w hotelu państwo młodzi zaczynają się rozbierać. Po zdjęciu koszuli mężowi Natalia odkrywa, że ten jest wymalowany na czarno. Reaguje śmiechem i namiętnie go całuje. Koniec.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Oblicza miłości” (De que te quiero, te quiero), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Claudia Eliza Aguilar, Armando Quiñones; Występują: Livia Brito, Juan Diego Covarrubias, Cynthia Klitbo, Marcelo Córdoba, Esmeralda Pimentel, Aarón Hernán, Gerardo Murguía, Carlos Ferro, Marisol del Olmo; Strona: www.obliczamilosci.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.