19. Festiwal w Maladze: Carmen Machi i Karra Elejalde w filmie “Rumbos”

Drugi film pełnometrażowy Manueli Burló Moreno pt. “Rumbos” z Carmen Machi i Karrą Elejalde znalazł się w sekcji oficjalnej 16. Festiwalu w Maladze.

Carmen Machi i Karra Elejalde spotkali się po raz trzeci na planie filmowym. Duet aktorów znanych z komedii Emilia Martíneza-Lázara (“Jak dostać Baskiem”, “Jak zostać Katalonką”) tym razem kompletuje obsadę filmu “Rumbos” w reżyserii Manueli Buró Romero, w którym występują także Pilar López de Ayala, Ernesto Alterio, Miki Cabré i Nora Navas. Jego premiera odbędzie się za miesiąc w Hiszpanii podczas 19. Festiwalu Kina Hiszpańskiego w Maladze.

“Rumbos” jest drugim pełnometrażowym filmem Manueli Buró Romero. Rok temu reżyser debiutowała – także w Maladze – z komedią “Cómo sobrevivir a una despedida”. Nowe dzieło, oparte na jej własnym scenariuszu, przedstawia wydarzenia z jednej letniej nocy, rozgrywające się wewnątrz przemieszczających się po mieście pojazdów. Dwa samochody, karetka, taksówka, autobus i ciężarówka mkną przed wielkie miasto. Ich pasażerowi podróżują z bagażem życiowych doświadczeń, których wspólnym mianownikiem jest miłość. Są pośród nich: dwaj nastolatkowie w kabriolecie szukający silnych przeżyć, taksówkarz cierpiący z powodu zdrady, kierowca ciężarówki przeżywający swoją pierwszą miłość do kobiety ze smutną przeszłością, doświadczony kochanek zmagający się z kłopotami, sanitariusz nie umiejący zapomnieć, porzucona kobieta i zmęczona czekaniem żona.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.