„Oblicza miłości” – Odcinek 81: Tiburcio klęka przed Natalią

W 81. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Tiburcio pada na kolana przed Natalią. Rodrigo chce wiedzieć dlaczego. Emisja 25 marca o godz. 15:00 w TV Puls.

Rodrigo obwieszcza, że jego ślub z Natalią odbędzie się za kilka dni. Kiedy Carmen zgłasza sprzeciw, razem z narzeczoną wyjaśniają, że marzą o skromnej uroczystości, dlatego nie potrzebują więcej czasu na przygotowania. Doktor Watson informuje Tadea, że jest chory na białaczkę i sugeruje mu leczenie u doktora Riestry oraz zapewnia, że będzie mógł żyć jeszcze przez kilka ładnych lat.

Brigitte proponuje Irene, żeby wzniosły toast na narzeczonych. Irene zgadza się, lecz zamiast alkoholu, unosi kieliszek wodą. Diego budzi się ze śpiączki i woła o pomoc. Irma tłumaczy mu, że miał wypadek i wciąż pozostaje pod wpływem środków anestezyjnych. Carmen rozpoznaje twarz Tiburcia. Mężczyzna klęka przed Natalią, co zostaje niezrozumiane przez pozostałych gości. Irene uważa, że mężczyznę dręczą wyrzuty sumienia.

Brigitte proponuje Karinie, żeby spróbowały zaszkodzić Alonsowi i dorobiły mu miłosny epizod z przeszłości. Tiburcio tłumaczy się Vicentemu, że gryzące poczucie winy zmusiło go do ugięcia kolan przed Natalią i błaga mężczyznę, żeby potraktował ją ulgowo. Vicente zgadza się spełnić jego prośbę, pod warunkiem, że będzie trzymał język za zębami. Karina i Brigitte opłacają usługi kobiety, która zakłóci sielankę Irene i Alonsa. Rodrigo naciska na Tiburcia, żeby powiedział mu, dlaczego zareagował w tak dziwny sposób przed Natalią.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Oblicza miłości” (De que te quiero, te quiero), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Claudia Eliza Aguilar, Armando Quiñones; Występują: Livia Brito, Juan Diego Covarrubias, Cynthia Klitbo, Marcelo Córdoba, Esmeralda Pimentel, Aarón Hernán, Gerardo Murguía, Carlos Ferro, Marisol del Olmo; Strona: www.obliczamilosci.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.