„Oblicza miłości” – Odcinek 82: Paolo dementuje plotki

W 82. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Paolo dementuje podejrzenia ojca Cayetana i Eleazara. Emisja 25 marca o godz. 16:00 w TV Puls.

Tiburcio próbuje zbyć Rodriga kłamstwem, ale ten nie daje się oszukać i zapowiada, że dojdzie prawdy na własną rękę. Brigitte złości się na Alberta, gdy ten szpera w jej telefonie. On wyjaśnia, że zdziwiło go, że dostała od Kariny zdjęcie mieszkania. Brigitte wmawia chłopakowi, że chodziło o niespodziankę dla Diega i Natalii.

Melisa zaskakuje Alonsa pocałunkiem w policzek i obietnicą, że do niego zadzwoni. Irene jest świadkiem incydentu i zarzuca Alonsowi, że spoufalał się z jedną ze swoich pacjentek, chociaż on się wszystkiego wypiera. Natalia pokazuje Rodrigowi mieszkanie, które znalazła dla nich Brigitte. Chłopak nalega, by zamieszkali w rezydencji dziadka.

Melisa i jej przyjaciółka wchodzą za Irene do łazienki i zaczynają rozmawiać o „starszej pani”, z którą spotyka się Alonso, któremu z kolei przyklejają etykietę kobieciarza. Tadeo oznajmia Elenie, że jest zupełnie zdrowy. Irene odwiedza Tadea, bo chce się mu wyżalić. Jest rozczarowana faktem, że Alonso nie jest tym, za kogo go uważała. Alonso radzi jej, żeby wysłuchała zdania Alonsa, zanim uzna, że zasłyszane plotki są prawdziwe. Ojciec Juancho i Eleazar mówią Natalii, że mają dowody na to, że Paolo jest homoseksualistą. Chłopak wtrąca się i zaprzecza wszystkiemu.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Oblicza miłości” (De que te quiero, te quiero), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Claudia Eliza Aguilar, Armando Quiñones; Występują: Livia Brito, Juan Diego Covarrubias, Cynthia Klitbo, Marcelo Córdoba, Esmeralda Pimentel, Aarón Hernán, Gerardo Murguía, Carlos Ferro, Marisol del Olmo; Strona: www.obliczamilosci.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.