Premiera serialu „Soy Luna” w marcu w Ameryce Łacińskiej

novela.pl 11 stycznia 2016 0

Latynoski kanał Disneya rozpocznie w marcu emisję nowego serialu młodzieżowego pt. „Soy Luna”. W tytułowej roli występuje Meksykanka Karol Sevilla.

Premiera serialu „Soy Luna” w marcu w Ameryce Łacińskiej

W marcu latynoamerykański kanał Disneya pokaże premierowe odcinki nowego serialu młodzieżowego pt. „Soy Luna”. Główną rolę gra w nim 16-letnia Meksykanka Karol Sevilla. Młodziutkiej aktorce partnerują wyłonieni drogą castingów nastolatkowie z Argentyny, Chile, Hiszpanii i Meksyku. W obsadzie znalazł się także Włoch Ruggero Pasquarelli, znany z udziału w serialu „Violetta”. Reżyserami są Jorge Nisco i Martín Sabán.

„Soy luna” jest drugim po „Violetcie” serialem produkowanym wspólnie przez argentyńską wytwórnię Pol-ka i Disneya, skierowanym także do publiczności z Europy, Afryki i Azji. „To program łączący widzów z całego świata poprzez uniwersalne historie z postaciami, z którymi nietrudno się utożsamić, oryginalną muzyką, porywającymi choreografiami oraz innowacyjnymi elementami i jakością, która charakteryzuje Disneya” – zapowiedziała Cecilia Mendonça, wiceprezes Disney Latinoamérica. Kanał już rozpoczął promocję serialu, emitując jego pierwsze spoty promocyjne. Jeśli odniesie sukces, być może jeszcze w tym roku polski oddział Disneya zdecyduje się na premierę.

Komentarze »

X