Rozstanie nr… 4

To chyba jedna z najczęściej rozstających się i schodzących par w meksykańskim show-biznesie. W ciągu niespełna 2 lat związku zrywali

To chyba jedna z najczęściej rozstających się i schodzących par w meksykańskim show-biznesie. W ciągu niespełna 2 lat związku zrywali już ze sobą trzy razy. Teraz doszło do kolejnego rozejścia się dróg Eiza González i Pepe Díaza. Czy tym razem już ostatecznie?

Wiadomość o zerwaniu potwierdziła aktorka na swoim Twitterze:
Jestem singielką już od ponad miesiąca. Szczęśliwa zamykając jeden z rozdziałów i czekając na kolejny, niesamowity. Jestem bardzo podekscytowana!

Obecnie aktorka skupia się na pracy i walce o swój “amerykański sen”.

Wkrótce w USA będzie miał swoją premierę film z udziałem 23-letniej Meksykanki, “Crepúsculo”.

Poza tym młoda aktorka i piosenkarka pracuje już nad swoim kolejnym krążkiem, który miałby pomóc jej podbić serca fanów za granicą.

Z nowymi początkami, nowymi etapami i życiowymi projektami. Więc żyjmy!!!! – dopisała Eiza.

A już od 29 sierpnia Eiza na antenie TV6 w swojej ostatniej telenoweli “Prawdziwe uczucie”.Comments

  1. Chętnie zobaczę jak Eiza gra Nikki, a śpiewa całkiem nieźle. Z tym swoim Pepe schodzą się i rozchodzą jak w telenoweli.

  2. Wkurza mnie to że niektóre gwiazdy latino schodzą i rozchodzą się jak chcą rozumiem raz się rozstać i wrócić do siebie ale tyle razy wracać do siebie to jest przesada. Jak dla mnie to te pary chcą zrobić koło siebie szum i nie zdziwię się jak za niedługo novela będzie pisała że Eiza i Pepe są ponownie razem.

    1. Tak się reklamują wszystkie gwiazdki.

  3. w AV wymiata!! uwielbiam jej wątek w tej telce, zdecydowanie najlepszy! ale już jej piosenki jakoś do mnie nie trafiają…:/

  4. bardzo ją polubiłam za rolę nikki w amores verdaderos i podobał mi się jej duet z sebastianem rullim

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.