Juan Carlos Cabellero jest klasycznym Don Juanem, nieposkromionym zalotnikiem, która używa sobie kobiet i nie wierzy w miłość. A do tego jest bogaczem, kierownikiem w Grupo Imperio, znanej firmy zajmującej się działalnością turystyczną.

Korzystając ze swojego talentu uwodzenia, udaje biznesmena zza granicy i próbuje skraść Helenie Moreno jej innowacyjny plan rozwoju turystycznego meksykańskich plaż. Jednakże, wbrew swoim zamiarom, bycie u jej boku sprawia, że po raz pierwszy się zakochuje.

Gdy jest już bliski wyznania jej prawdy o sobie i swoich uczuciach, ona demaskuje go. Jednocześnie zostaje on także oskarżony o oszustwa finansowe przez Plutarca Ramosa, który sam skradł projekt Heleny, a teraz oskarża Juana Carlosa o plagiat.

Ścigany przez policję, Juan Carlos ucieka. Tymczasem w Grupo Imperio, Plutarco zatrudnia Helenę, aby sama rozwijała i wdrażała swój pomysł. Bezrobotna, a do tego niesłusznie oskarżona kobieta zostaje zmuszona przyjąć propozycję i udowodnić swoją niewinność.

Juan Carlos postanawia poszukać sposobu na to, by uratować swój honor i przede wszystkim odzyskać miłość Heleny.

Ale jak znaleźć się blisko kobiety tak, by ona tego nie zauważyła? Juan Carlos wpada na oryginalny pomysł przebrania się za… kobietę! Stosownie ubrany, ucharakteryzowany i pod nowym imieniem – Eva – z meksykańskiego macho staje się kobietą i poznaje świat z drugiej strony, aby w końcu zrozumieć jak wiele pomyłek popełnił w życiu i na czym polega prawdziwa miłość.

[tabs tab1=”Info”]

[tab id=1]
POLSKI TYTUŁ: Ja, ona… i Eva!
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2012
LICZBA ODCINKÓW: ?

SCENARIUSZ: Elkim Ospina, Fernán Rivera, Juan Carlos Troncoso
REŻYSERIA: Benjamín Cann
PRODUCENT: Rosy Ocampo

OBSADA: Jaime Camil (Juan Carlos Caballero/Eva María León Jaramillo), Lucero (Helena Moreno), Jesús Ochoa (Adriano Reyes), Paty Navidad (Mimí de la Rosa), Marcelo Córdoba (Plutarco Ramos), Mariana Seoane (Rebeca Oropeza), Christina Pastor (Antonia Reyes), Carlos Bracho (Modesto Caballero), Helena Rojo (Eugenia Mistral), Manuel Ojeda (Eduardo Moreno), Leticia Perdigón (Silvia Romero), Dalilah Polanco (Lucía Zárate), Tiaré Scanda (Marcela Noriega) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Jaime Camil – Por ella soy Eva

[/tab]

[/tabs]


8 KOMENTARZE

  1. Ta telenowela ma wszystko! humor, szczyptę romantyzmu i świetnych aktorów . Mam nadzieję że któraś z polskich stacji się nią za interesuje! :-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.