„Por ella… soy Eva” debiutuje w Meksyku

Historia, której protagonistami są Jaime Camil i Lucero, jest krytyką męskiego szowinizmu. W dniu dzisiejszym telenowela zastąpi „Una familia con

Historia, której protagonistami są Jaime Camil i Lucero, jest krytyką męskiego szowinizmu. W dniu dzisiejszym telenowela zastąpi „Una familia con suerte” na Canal de las Estrellas w Meksyku.

„Z humorem i sarkazmem „Por ella… soy Eva” traktuje temat męskiego szowinizmu – mówi producentka, Rosy Ocampo, która przyznaje, że sama także przeżyła takie sytuacje.

Historia jest remakiem produkcji kolumbijskiej „En los tacones de Eva” z Jorge Enrique Abello i Mónicą Lopera. W wersji meksykańskiej protagonistami są Jaime Camil i Lucero, a towarzyszą im między innymi: Leticia Perdigón, Manuel Ojeda, Marcelo Córdoba, Jesús Ochoa, Mariana Seoane, Patricia Navidad, Helena Rojo, Carlos Bracho, Tiaré Scanda, Pablo Valentín, Dalilah Polanco.

Temat główny telenoweli wykonuje Jaime Camil, jednak nie jest jedynym z obsady aktorem śpiewającym w tej zabawnej komedii. Także Lucero wykonuje utwór zatytułowany „No me dejes ir”, który zostanie użyty w scenach. Jaime Camil zapowiedział wydanie płyty z piosenkami nagranymi do telenoweli. W soundtracku znajdą się utwory w jego wykonaniu, a także innych artystów, które zostały napisane i nagrane specjalnie do tego melodramatu.

Oficjalna strona telenoweli: http://televisa.esmas.com/entretenimiento/telenovelas/por-ella-soy-eva/

[tabs tab1=”Promo”]

[tab id=1]

[vimeo id=”37137910″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]

[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.