Para volver a amar

Sześć par, sześć radości, sześć smutków i sześć dramatów oraz cała gama emocji, jakie przychodzą po “…i żyli długo i

Sześć par, sześć radości, sześć smutków i sześć dramatów oraz cała gama emocji, jakie przychodzą po “…i żyli długo i szczęśliwie”.

Antonia i Patricio zbudowali stabilne małżeństwo oparte na miłości, szacunku i zaufaniu. Antonia rzuca pracę, po tym, jak jej córka Paola ulega ciężkiemu wypadkowi, a Braulio, jej szef i jeden z antagonistów tej historii, odmawia jej kilku wolnych dni na opiekę nad córką udowadniając w ten sposób swój brak wdzięczności wobec pracowników. Z pomocą Patricia, Antonia otwiera własną firmę, w której zatrudnia Rosaurę, Bárbarę, Yorley i Maite, inne kobiety, które tak jak ona, zmagają się z konfliktami codziennej rzeczywistości i szukają szansy na lepsze życie.

Małżeństwo Rosaury i Rolanda opiera się na poświęceniach i oszustwach. Rosaura jest dobra, lecz zbyt krucha i daje się wykorzystywać przez męża, który zdradza ją z kobietą, która mogłaby być jego córką. Rolando robi to dlatego, że czuje się zmęczony małżeństwem i rodziną, która nie doceni jego starań.

Bárbara i Jaime stworzyli swoje małżeństwo na niepewności i nadużyciach. Bárbara  jest piękna i zabawna, odrobinę roztrzepana i brakuje jej pewności siebie. Jej mąż jest alkoholikiem, manipulatorem i kanalią, który nie ma oporów przed tym, by podnieść na nią rękę i udowodnić swoją dominację.

Yorley i David pochodzą z dwóch różnych światów. Yorley jest pracowita i spogląda na świat z optymizmem. David jest jej przeciwieństwem, gardzi pracą i nieustannie narzeka, że nie potrafi znaleźć dla siebie odpowiedniego stanowiska.

Maite i Jorge są małżeństwem zdominowanym przez współzawodnictwo. Maite jest wyrahowana, niesłychanie ambitna i kocha rywalizację. Nie potrafi poradzić sobie z tym, że jej mąż Jorge otrzymał awans w firmie, dla której oboje pracowali, gdy ona tymczasem została zwolniona.

Valeria i Braulio zbudowali małżeństwo na pozorach. Braulio traktuje żonę jak trofeum, swoją własność. Valeria będzie musiała walczyć o wolność i o to, by mąż przestał traktować ją jak ozdobę, bez prawa głosu i obiekt jego tyranii.

“Para volver a amar” to nietypowa telenowela, która odsłania sekrety codziennego życia sześciu par, które śmieją się, płaczą, walczą, razem i osobno, by w końcu zrozumieć, że szczęścia nie zdobywa się wraz z przyrzeczeniem miłości złożonym przed ołtarzem, lecz na ścieżce wspólnego związku.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2010
LICZBA ODCINKÓW: 146

SCENARIUSZ: Adriana Suárez, Pedro M. Rozo Floresa
REŻYSERIA: Eric Morales, Francisco Franco
PRODUCENT: Giselle González, Roberto Gómez

OBSADA: Rebecca Jones (Antonia), René Strickler (Patricio), Alejandro Camacho (Braulio), Nailea Norvind (Valeria), Jesús Ochoa (Rolando), Mark Tacher (Jorge),Alejandra Barros (Bárbara), Juan Carlos Barreto (Jaime), Zaide Silvia Gutiérrez (Rosaura), Sophie Alexander (Maite), África Zavala (Yorley), Flavio Medina (David) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Kany García – Para volver a amar

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[vimeo id=”40804985″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]

[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.