Por amor a vos

Margarita opuszcza prowincję i razem z synem przenosi się do stolicy. Wprowadza się do mieszkania siostry, które jak się okazuje

Margarita opuszcza prowincję i razem z synem przenosi się do stolicy. Wprowadza się do mieszkania siostry, które jak się okazuje jest zadłużone, i aby je spłacić przyjmuje propozycję pracy w charakterze dozorcy budynku. Na osiedlu poznaje Beta, dozorcę bloku na przeciwko oraz Mauricia, neurotycznego dentystę. Obaj mężczyźni, całkowicie od siebie różni, przewrócą życie Margarity do góry nogami i będą próbować przedostać się do jej serca na wiele różnych sposbów.

Maurico ma piękną córkę, Jazmín, która staje się obiektem westchnieniem zwariowanego syna Margarity, Leona.

Jak się szybko okazuje, Margarita skrywa wielki sekret: León jest synem jej siostry, Selvy. Ale to nie wszystko. W młodości Selva wdała się w romans jednocześnie z trzema mężczyznami: Betem, Mauriciem i Armandem, i nie ma pojęcia który z nich jest biologicznym ojcem Leona.

Tak rozpoczyna się niecodzienna historia, w której zwykłe życie w fascynującym otoczeniu na zmianę przeplata się z humorem, strachem, namiętnością, walką i czułością.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Argentyna, 2008/2009
LICZBA ODCINKÓW: 250

SCENARIUSZ: Adrián Suar, Jorge Maestro, Adriana Lorenzon
REŻYSERIA: Federico Palazzo
PRODUCENT: Adrián González

OBSADA: Miguel Ángel Rodríguez (Beto), Claribel Medina (Margarita), Nicolás Cabre (León), Raúl Taibo (Mauricio), Soledad Fandiño (Jazmín), Esteban Prol (Martiniano), Patricia Etchegoyen (Ángela), Mónica Ayos (Betty) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Valeria Linch i Cacho Castaña – Por amor a vos

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[vimeo id=”40806535″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]

[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.