Camaleones

Valentina Izaguirre i Sebastián Jaramillo są zawodowymi rabusiami znanymi jako “Los Camaleones” (Kamaleoni). Nie działają jednak dla zabawy, czy chęci zysku,

Valentina Izaguirre i Sebastián Jaramillo są zawodowymi rabusiami znanymi jako “Los Camaleones” (Kamaleoni). Nie działają jednak dla zabawy, czy chęci zysku, lecz na zlecenie swojego Pana, tajemniczego mężczyzny, który szantażem zmusza ich do wykonywania poleceń, grożąc zabiciem bliskich im osób.

Poszukiwani przez władze w całym kraju trafiają do prestiżowej szkoły, której właścicielem jest szef policji, Augusto Ponce de León oraz jego była żona Francisca Campos, i muszą udawać kimś, kim nie są. Młodzieńcy nienawidzą się wzajemnie, ale nie mogą dać tego po sobie poznać, gdyż w szkole przedstawia się ich jako rodzieństwo.

Sebastián zostaje nauczycielem sztuki, a Valentina prefektem. Fałszywe rodzeństwo zyskuje sympatię uczniów w osobach Solange, córki właścicieli szkoły, jej chłopaka Patricia oraz Ulisesa, biednego chłopaka z przedmieści, który zawdzięcza swoje stypendium zmarłemu podczas policyjnej akcji ojcu. Sebastián i Valentina są świadomi tego, że ich pobyt w szkole jest tymczasowy i niebawem będą musieli znaleźć sobie inne miejsce. Na dodatek ich zła sława wzrasta wraz z każdą kradzieżą, a to pociąga za sobą ryzyko, iż zostaną zdemaskowani.

Podczas pobytu w szkole oboje odkrywają, że Augusto wcale nie jest przykładnym ojcem, ani policjantem, za jakiego się go uważa, a w szkole dzieje się wiele dziwnych rzeczy. Ich sytuacja komplikuje się, gdy Pedro (chłopak Valentiny) i don Armando (ojciec Sebastiana) – oboje pilnowani przez Pana – uciekają z więzienia. A do tego niechęć, jaką żywią do siebie Sebastián i Valentina, niebawem przeradza się w miłość, z którą oboje nie potrafią sobie poradzić.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2009
LICZBA ODCINKÓW: 135

SCENARIUSZ: Gustavo Barrios, Diana Segovia
REŻYSERIA: Eduardo Said, José Ángel García
PRODUCENT: Rosy Ocampo

OBSADA: Belinda (Valentina), Alfonso Herrera (Sebastián), Guillermo Garcia Cantú (Augusto), Edith González (Francisco), Manuel “Flaco” Ibáñez (Leónidas), José Luis Reséndez (Pedro), Pee Wee (Ulises), Sherlyn (Solange), Ana Bertha Espín (Lupita) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Belinda – Sal de mi piel

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comments

 1. Mało znam Belindę, ale chętnie zobaczyłabym ten serial z nią, który wydaje się być ciekawy. A piosenka Sal de mi piel jest boskkkka.

 2. Uwielbiam Belindę, jestem jej polskim fanem od wydania jej pierwszej płyty (2003). Niebawem premiera jej nowego videoklipu “En la oscuridad”, następnie premiere będzie miał jej 4. solowy album “Catarsis” (wcześniejsze Belinda, Utopia, Carpe Diem odniosły sukces). Polecam “Egoista” z Pitbullem :)

 3. Ja chce to telenowele u nas !!
  Alfonso jest najlepszym aktorem <333

 4. Oby pojawiała się ta telenowela w Polsce!!

 5. Belinda i Herrera? Są iidealnie do siebie dobrani, ale i tak ich nie znoszę. Nie wyobrażam sobie tego. Choć po obejrzeniu filmiku wydaje mi się ciekawe. Może kiedyś to zobaczymy w Polsce.

 6. Niech go puszczą u nas!:D

 7. Mam nadzieję że na novela.tv nie zabraknie tego serialu:)

 8. Uwielbiam ta telke i mam nadzieje ze puszcza ja w polsce, choc sa niestety marne szanse :(
  A poncho i belinda zajebiscie zagrali swoje role!
  MOJ KOCHANY PONCHO!!! ;)

 9. I dobrze, że tego serialu nie było u nas. To był kolejny młodzieżowy gniot Televisy.

 10. Mam nadzieję, że będzie w Polsce:)!

 11. Uwielbiam ten serial m:)
  Szkoda, że nie ma go u nas.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.