La traicionera

Przed dwudziestoma laty, młoda i biedna kobieta zakochała się do szaleństwa w przystojnym milionerze. Niestety, jej miłość mu nie wystarczyła.

Przed dwudziestoma laty, młoda i biedna kobieta zakochała się do szaleństwa w przystojnym milionerze. Niestety, jej miłość mu nie wystarczyła. Gdy mężczyzna postanowił ożenić się z inną kobietą, równą sobie, ona, porzucona i zraniona, odebrała sobie życie.

Renata, córka tej, która umarła z miłości, pragnie zemścić się na tym, który pozbawił ją matki i skazał na samotne życie w cierpieniu i traigicznych wspomnieniach. Aby wymierzyć to, co uważa za sprawiedliwość, zamierza posłużyć się najgroźniejszą z broni jaką posada, własną urodą. Z niewielką pomocą losu, zdobywa pracę w firmie Eduarda Sanint, mężczyznę, którego uważa za przyczynę swoich nieszczęść. Zamierza się do niego zbliżyc tak blisko, jak to będzie możliwe i odpłacić mu za wszystkie lata cierpienia.

Idealny plan Renaty nie przewidywał jednego, że spotka miłość, która zachwieje jej równowagę. Esteban, syn Eduarda, mężczyzny którego nienawidzi z całego serca, okaże się miłością jej życia i groźbą zguby.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Kolumbia, 2012
LICZBA ODCINKÓW: ?

SCENARIUSZ: Adrián Suar
REŻYSERIA: Lilo Villaplana, María Cecilia Vásquez
PRODUCENT: Oscar Guarín

OBSADA: Marianela González (Renata), Juan Manuel Mendoza (Esteban), Víctor Mallarino (Eduardo), Vicky Hernández (Gracia), Ana Lucía Domínguez (Martina), Kristina Lilley (Ana María), José Narváez (Hernán), Marcela Benjumea (Mabel), Vicky Rueda (Noelia), Paula Castaño (Esmeralda), Jorge Cárdenas (Moro), Carla Giraldo (Vanessa) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Jorge Cárdenas – La traicionera
[/tab]
[tab id=2][/tab]
[tab id=3]
[vimeo id=”41423065″ width=”600″ height=”350″]
[/tab]
[/tabs]Comment

  1. To chyba nowa wersja Malparidy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.