Sos mi hombre

Ringo jest byłym bokserem. Po odwieszeniu rękawic i opuszczeniu ringu, przyłączył się do ochotniczej straży pożarnej Del Delta, stróżującej w

Ringo jest byłym bokserem. Po odwieszeniu rękawic i opuszczeniu ringu, przyłączył się do ochotniczej straży pożarnej Del Delta, stróżującej w jego dzielnicy. Był żonaty z Glorią, z którą łączy go obecnie jedyne ich syn: Santiago. Niedługo po narodzinach chłopca, Gloria porzuciła rodzinę dla Nasifa, zwanego także “El Turco”, boksera, największego rywala Ringo. Samotny ojciec musiał nie tylko zająć się wychowaniem Santiego, ale także zarobić na utrzymanie niepełnej rodziny.

Camila jest młodą lekarz piediatrii, która mimo dostatniego życia, próbuje nadać głębszego sensu swojemu istnieniu i angażuje się w pomoc dla potrzebujących. Z oddaniem dogląda maluchów przychodzących codziennie do publicznej stołówki, w której pracuje po godzinach jako wolontariuszka. Jest związana z Diegiem i oboje planują ślub.

Drogi Ringo i Camili krzyżują się w niebezpiecznej sytuacji – Rodrigo ratuje Camilę z pożaru. W ramach wdzięczności, ona proponuje mu drugą pracę jako stróż w jej domu. Zauroczeni od pierwszego wejrzenia, stopniowo zbliżają się do siebie oraz pomagają sobie w trudnych momentach, które nie chcą ich omijać.

Życie po raz kolejny rzuca wyzwanie Ringo i zmusza go do wejścia na ring, na którym czeka już jego odwieczny rywal. Ale to nie wszystko. Wraz z nim powraca także Gloria, wyrodna matka, która bez krzty skupułów postanawia odebrać mu syna posługując się nieczystą grą.

Ringo i Camila, otoczeni przez chciwość, zazdrość i brudne interesy, będą musieli walczyć o uczucie, którego żadne z nich nie potrafi ugasić.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Argentyna, 20112
LICZBA ODCINKÓW: w produkcji

SCENARIUSZ: Leandro Calderone
REŻYSERIA: Jorge Montero, Jorge Bechara
PRODUCENT: Adrián Suar, Paula Granica

OBSADA: Luciano Castro (Ringo), Celeste Cid (Camila), Gabriel Goity (Oso), Gonzalo Valenzuela (Cheto), Joaquín Furriel (Turco), Eugenia Tobal (Gloria), Gimena Accardi (Brenda), Ludovico di Santo (Diego), Lito Cruz (Manuel), Raúl Rizzo (Iván) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Alejandro Fernández – Miente
[/tab]

[tab id=2][/tab]

[tab id=3][vimeo id=”47618930″ width=”620″ height=”366″]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Bardzo interesująca telenowela no i ze świetną obsadą. Chętnie bym ją obejrzała.

  2. Ja też lubię telenowele argentyńskie. I chętnie bym obejrzał zwłaszcza dla Celeste i Luciano.

  3. Fabuła bardzo interesująca i niewątpliwie kolejna świetna argentyńska telenowela … uwielbiam je :)))

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.