Eva Luna

Eva poznaje Daniela i jego najlepszego przyjaciela, Leonarda, podczas festynu, na którym pracuje by pomóc rodzinie. Następnego dnia ojciec Evy

Eva poznaje Daniela i jego najlepszego przyjaciela, Leonarda, podczas festynu, na którym pracuje by pomóc rodzinie. Następnego dnia ojciec Evy zostaje potrącony przez samochód. Sprawca wypadku ucieka z miejsca zdarzenia. I choć Eva tego nie wie, oba wydarzenia są ze sobą powiązane…

Po utracie ojca, Eva planuje odnaleźć tego, który spowodował wypadek. Tymczasem oczarowany jej wdziękiem Leonardo oferuje jej stałą pracę w swojej rezydencji w charakterze opiekunki nad starszym, schorowanym ojcem, donem Julio Arismendim. Trudna sytuacja finansowa Evy zmusza ją do przyjęcia propozycji.

Daniel i Leonardo robią zakład: Leonardo zapewnia przyjaciela, że uwiedzie Evę, mimo iż ten wątpi w jego sukces. I choć Daniel jest uczuciowo związany z Victorią, siostrą Leonarda, to właśnie w Evie zakochuje się do szaleństwa. Kobieta także czuje rodzącą się między nimi więź. Obawiający się porażki Leonardo, rozdziela Evę i Daniela wmawiając jej, że to Daniel potrącił jej ojca… choć tak naprawdę to on siedział wtedy za kierownicą pożyczonego samochodu Daniela. Przerażona Eva pragnie natychmiast zapomnieć o Danielu.

Podczas pobytu w rezydencji Arismendich, Eva musi znosić docinki zazdrosnej Victorii i jej okrutnej matki. Udaje jej się nawiązać silną przyjaźń z don Juliem, który traktuje ją jak własną córkę i obdarza niesamowitą szansą. Starzec symuluje swoją własną śmierć. Eva tymczasem opuszcza rezydencję i odcina się od wszystkich domowników, aby następnie powrócić z nową tożsamością: modelki Luny. Dzięki pomocy don Julia, Eva staje się jedyną spadkobierczynią fortuny Arismendich.

Zasiadłszy na fotelu prezesa agencji reklamowej Arismendich, której wspólnikiem jest także Danie, Eva/Luna odkryje podłe kłamstwo Leonarda i zrozumie, że Daniel nie jest zimnokrwistym zabójcą, za jakiego go uważała. Ale czy nie będzie już na to za późno?

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: USA, 2010/2011
LICZBA ODCINKÓW: 114

SCENARIUSZ: Leonardo Padrón
REŻYSERIA: Adriana Barraza
PRODUCENT: Arquímedes Rivero

OBSADA: Blanca Soto (Eva González), Guy Ecker (Daniel Villanueva), Susana Dosamantes (Marcela Arismendi), Julián Gil (Leonardo Arismendi), Vanessa Villela (Victoria Arismendi), Jorge Lavat (Julio Arismendi), Lupita Ferrer (Justa Valdez), Sofia Lama (Alicia González), Harry Geithner (Francisco Conti), Frances Ondiviela (Deborah), José Guillermo Cortines (Bruno Lombardi), Alejandro Chabán (Tony Santana) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Jenni Rivera – Él

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Blanka, że potrafi grać pokazała dopiero w PEAM. W Evie była zbyt sztywna a i sama telenowela do zbyt dobrych moim zdaniem nie należy

  2. Kocham blance soto .;** a i w ,,eva luna ,, gra fenomenalnie .!!! I widac , ze w ,,eva luna,, byla megaaa chemia miedzy julianem a blancą .;i jesli tez jestes fanem tej parki to witaj w fanklubiee .;*.!! :-)

  3. Od czasu ,,evy luny,, stalam sie wielkaaaaaaaaa fanka blancy ;** w ,,evie lunie,, gra swietnie i w ogole jest przeslicznaa .!!! Widac , ze w ,,evie lunie,, byla meegaaa chemia miedzy blanca a julianem .;** chcialabym ich jeszcze gdzies razem zobaczyc ; * slodko razem wygladaja .;* jesli tez jestes fanem blancy i juliana to witaj w fanklubiee .;*** :-) kocham ichh.!!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.