Una maid en Manhattan

Marisa Luján jest zarządcą malutkiego hotelu w Angangueo Michoacán, jednego z najbardziej turystycznych stanów Meksyku. Dzięki ciężkiej pracy osiągnęła pierwszy

Marisa Luján jest zarządcą malutkiego hotelu w Angangueo Michoacán, jednego z najbardziej turystycznych stanów Meksyku. Dzięki ciężkiej pracy osiągnęła pierwszy cel i stworzyła niewielki świat dla siebie i dziesięcioletnio syna, Lalo. Z ojcem chłopca, Víctora, nigdy nie udało się jej stworzyć stabilnego związku. To właśnie zapał, ambicje, a przede wszystkim wytężona praca, zagwarantowały samotnej matce dostatnie życie, które jednak z czasem stało się prawdziwym koszmarem.

Gdy w miasteczku zagnieżdżają się przemytnicy, malutki hotelik Marisy zostaje wykupiony przez kartel przemytniczy i zmusza Meksykankę i jej syna do emigracji. Razem przenoszą się do Stanów Zjednoczonych i osiadają na Manhattanie.

Marisa zostaje zatrudniona na stanowisku pokojówki w jednym z najbardziej ekskluzywnych hoteli Nowego Jorku. Otoczona przyjaciółmi, Beliną i Leticią, rozpoczyna nowe życie. Upór i wysiłek wkładane w pracę szybko owocują. I tak Marisa zdobywa uznanie menadżera hotelu, Amadora, który wróży jej szanse na awans.

Pewnego dnia Lalo poznaje Cistóbala Parkera Salasa, młodego biznesmena, który całkowicie przez przypadek bierze matkę chłopca za jedną z gości hotelu. Oczarowany urodą Marisy, zakochuje się od pierwszego wejrzenia.

Marisa i Cristóbal zbliżają się do siebie. Po romantycznej nocy, Marisa czuje się w obowiązku wyznać mu swoją prawdziwą tożsamość i tym samym dać sobie szansę na zakochanie w mężczyźnie z innej klasy. Wtedy na jej drodze staje Sara Montero, bogaczka, która także marzy o miłości Cristóbala.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Stany Zjednoczone, 2011/2012
LICZBA ODCINKÓW: ?

SCENARIUSZ: Luis Zelkowicz
REŻYSERIA: Nicolás di Blasi, Jaime Segura
PRODUCENT: Aurelio Valcárcel Carrol

OBSADA: Litzy (Marisa Luján), Eugenio Siller (Cristóbal Parker), Vanessa Villela (Sara Montero), Khotan Fernández (Miguelito), Paulo Quevedo (Víctor Mendoza), Tina Romero (Carmen Moreno), Ismael La Rosa (Tadeo Falcón), Liz Gallardo (Leticia Robles), Juan Pablo Llano (Bruno Rivera), Maricella González (Calixta Meléndez), Anna Sobero (Marcela Villa), Karina Mora (Yaya Mendoza) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Litzy i Eugenio Siller – Amor sin final
[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Polski tytuł tej telenoweli to: “Pokojówka na Manhattanie” i jest to nowa wersja filmu z Jennifer Lopez pod tym samym tytułem.

    Bardziej liczyłem na “Aurorę” lub “La Reina del Sur”, ale może to też będzie fajne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.