Połączyła ich telenowela… Część 1

Plan telenoweli, bliskość, dotyk… Nie było sposobu, by uciec! Ich historie, niektóre ze szczęśliwym finałem, inne nie, na zawsze naznaczyły

Plan telenoweli, bliskość, dotyk… Nie było sposobu, by uciec! Ich historie, niektóre ze szczęśliwym finałem, inne nie, na zawsze naznaczyły ich życie. Przedstawiamy pary, które poznały się i związały na planie telenowel. Które z nich nadal są razem?

fot. lainformacion.mx

Olivia Collins i Abraham Ramos. Już spekulowano, że między tą dwójką aktorów istnieje „chemia” poza planem, jednak kiedy przyszli razem na przyjęcie z okazji Nowego 2012 roku, potwierdziło się, że miłość wykroczyła poza relację zawodową między nimi. Olivia Collins i Abraham Ramos, odpowiednio matka i syn w telenoweli „Dos hogares”, są parą w życiu i oboje twierdzą, że czują się bardzo szczęśliwi. Dla Olivii różnica wieku, która wynosi 17 lat, nie jest przeszkodą. W przypadku Abrahama powszechnie wiadomo, że zawsze podobały mu się kobiety dojrzałe.

fot. enelbrasero.com

 Eduardo Santamarina i Mayrín Villanueva. W roku 2008 Eduardo Santamarina i Mayrín Villanueva byli protagonistami telenoweli „Yo amo a Juan Querendón”. Chociaż Mayrín wciąż była żoną Jorge Pozy, a Eduardo jeszcze nie zakończył swojego trwającego ponad 3 lata romansu z Susaną González, wszyscy mówili, że między nimi jest coś więcej, niż tylko „chemia między bohaterami”. Para wzięła ślub w roku 2009 ciągle zaprzeczając, że ich miłość narodziła się, gdy nagrywali telenowelę.

fot. famaweb.com

Jencarlos Canela i Gaby Espino. Po raz pierwszy spotkali się na planie telenoweli „Más Sabe El Diablo”, w której chemia była niezaprzeczalna. Ona nie mogła mieć wtedy romansu z kubańsko-amerykańskim przystojniakiem, gdyż była mężatką. Jednak gdy zakończyła swoje małżeństwo z Cristóbalem Landerem, związała się z Jeancarlosem. Niedawno Gaby urodziła pierwsze ich dziecko.

fot. quien.com

Angelique Boyer i José Alberto Castro. Piękna, 23-letnia aktorka zakochała się w swoim producencie, gdy pracowała na planie telenoweli „Teresa”. Różnica wieku jest ogromna, gdyż on ma 52 lata. Nie była jednak przeszkodą, by po okresie zaprzeczania, aktualnie krzyczeli na wszystkie strony świata, że są dla siebie stworzeni.

tvnotas.com.mx

Susana González i Eduardo Santamarina. Eduardo i Susana byli protagonistami telenoweli „Velo de novia”. W tym okresie (rok 2003) Eduardo był żonaty z Itatí Cantoral, z którą ma bliźniaki. Wydawali się być stabilnym małżeństwem, aż pojawiły się plotki o zakazanym romansie między Lalo i Susy. Przez długi czas para zaprzeczała jakiemukolwiek typowi relacji prywatnych, aż w roku 2004 Susana powiedziała w wywiadzie dla tygodnika Tv Notas ze Stanów Zjednoczonych: „Zdecydowaliśmy dłużej się nie ukrywać, gdyż nie robimy nic złego. Poza tym on już był mężczyzną wolnym, gdy go poznałam”.

tvnotas.com.mx

Itatí Cantoral i Eduardo Santamarina. To było pierwsze małżeństwo Eduarda Santamariny. Urodzony w Veracruz aktor poznał Itatí podczas pracy na planie telenoweli „Salud, Dinero y Amor” w roku 1997. Pobrali się w roku 1998, ale ich związek przetrwał tylko 6 lat. To Itatí została obarczona podaniem informacji o separacji do wiadomości publicznej. W komunikacie prasowym, który rozesłała do redakcji, napisała: „Przyjaciele, dziękuję za wsparcie i zrozumienie. Chcę was poinformować, że aktualnie jestem w separacji z moim mężem z powodu problemów prywatnych, które, oczekuję, że zrozumiecie, pozostaną prywatnymi”. Reszta historii jest już powszechnie znana.

enelbrasero.com

Eduardo Capetillo i Bibi Gaytán. Scenariusz tej miłości z telenoweli zaczął powstawać w 1992 roku, kiedy Eduardo i Bibi wcielili się odpowiednio w czułego Eddy’ego i piękną Pilar w telenoweli „Baila conmigo”. Dwa lata później powiedzieli sobie „tak” przed ołtarzem i dziś po 16-u latach małżeństwa nadal są szczęśliwi wraz z trójką swoich dzieci.

msn.com

Michelle Vieth i Héctor Soberón. W 1997 roku w wieku 18-u lat Michelle Vieth zdobyła swoją pierwszą główną rolę w telenoweli „Mi Pequeña Traviesa”, w której producent Pedro Damián połączył ją w historii z Héctorem Soberónem. Chociaż miesiącami zaprzeczali na wszystkie sposoby, wiadomo było, że byli zaręczeni. W kwietniu 2002 roku wzięli romantyczny ślub na statku w rajskim Puerto Vallarta w Meksyku. W następnym roku Michelle i Héctor rozstali się z powodu przypuszczalnej niewierności. Miłość zmieniła się w nienawiść, gdyż na światło dzienne wyszło porno wideo Michelle i wielu bez potwierdzenia twierdziło, że to Héctor z zemsty je rozprowadził.

fot. esmas

Humberto Zurita i Christian Bach. Przeciwnie do poprzedniej pary, Humberto Zurita i Christian Bach potrafili przezwyciężyć trudności, jakie przygotował im los. Christian, która jest Argentynką z urodzenia, poznała Humberta na planie telenoweli „Soledad”, która emitowana była w Meksyku na początku dekady lat 80-ych. Ich romans rozpoczął się w roku 1986 i do dziś dnia są tak samo zżyci i zakochani, jak pierwszego dnia. Humberto i Christian pracowali razem przy wielu projektach filmowych i telewizyjnych, założyli wspólnie firmę producencką ZUBA Producciones (nazwa pochodzi od pierwszych liter ich nazwisk), w 100% wspierają także kariery artystyczne swoich 2-ch synów, Emiliano i Sebastiána.
Comments

  1. Susana Gonzalez tego syna ma chyba z Santamariną (tak wszyscy twierdzą),ona twierdzi,że z Eliasem ale nie ma żadnego podobieństwa,za to uderzające jest do Santamariny.Córka jest Eliasa,wyjątkowo brzydka i ma coś nie tak z oczami (swoją drogą nie wiem czemu jeszcze nie jest zoperowana,kasy mają dużo) i ogólnie jest jakaś zaburzona.Autyzm? lub inna niepełnosprawność.Chodzi do klasy z synem mojego brata.

  2. Widzę ,że Sanatamarina to żadnej koleżance z planu nie przepuści. Nie zły byczek z niego .Ha ha…..

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.